Bitcoin HaberleriHaberler

CoinShares’in CSO’su Meltem Demirors, Bitcoin’in Kalıcı Olduğunu Düşünüyor

Meltem Demirörs, kripto para piyasasının mevcut çöküşünü “paper hands” (kağıt elleri) ortadan kaldıracak bir düzeltme olarak görüyor

CoinShares’in CSO’su Meltem Demirors, piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in her zaman değişken olduğunu hatırlattı ve burada kalacağından emin olduğunu söyledi.

Piyasa değerine göre en büyük dijital varlık olan BTC’nin değeri, Ocak 2021’den bu yana ilk kez 30.000 doların altına düştüMeltem Demirors, CNBC’ye verdiği bir röportajda, piyasaların sonsuza kadar genişleyemeyeceğini söyledi. 

Demirörs, piyasanın kendisini güvensiz yatırımcılardan temizleyeceği için dijital varlıkların fiyatlarındaki düşüşün iyi tarafları olduğunu da belirtti:

“Gördüğümüz şey bir düzeltme, bir daralma ve sarsılan şeylerin çoğu ‘kağıt eller’, ‘zayıf eller’ dediğimiz şeyler.”

Bitcoin hakkında görüşlerini aktaran tecrübeli yönetici, Bitcoin’de kalacağından ve hiçbir yere gitmeyeceğinden emin olduğunu söyledi.

Demirors, çok fazla kripto para bilgisi olmayan pek çok insanın, birkaç ay önce BTC’nin değeri hızla yükselirken yatırım yaptığını, ancak şimdi varlıklarını sattıklarını dile getirdi.

Genel olarak, tüm Bitcoin savunucuları görüşlerini gerçekten değiştirmediler, çünkü Bitcoin gerçekten hala uzun vadede iyi performans gösteriyor.

Devam eden kripto para çöküşüne rağmen Mike Novogratz, birincil kripto para biriminin altının daha iyi bir alternatifi olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda alternatif dijital paraların finans dünyasının geleceğini temsil ettiğini ileri sürdü.

Novogratz, yaptığı son röportajda , pandemi sırasında devasa miktarlarda para basan merkez bankaları ve hazine departmanlarına karşı çıktı. Novogratz‘a göre, insanlar kendilerini toplu baskının sert sonuçlarından korumak için gayrimenkul, altın ve kesinlikle kripto para gibi sabit varlıklara ihtiyaç duyacaklar.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu