Megastar Tarkan da Metaverse Dünyasına Girdi!

Megastar Tarkan da Metaverse Dünyasına Girdi!

Şimdi sırada Tarkan ve Geççek klibi var…

2021 boyunca adından sıkça söz ettiren Metaverse büyük bir patlama yapmış durumda. Gün geçmiyor ki yeni bir metaverse projesi ortaya çıkmasın. Günümüzde kurumsal şirketlerin büyük bir bölümü metaverse dünyasına yatırım yapıyor ve yatırımlarını teknolojinin bu en harika bölümüne akıtmaktan çekinmiyorlar. Yerli ve yabancı birçok şirket metaverse dünyasıyla ilgili marka tescili için birbirleriyle yarışır hale geldi. Çekilen video klipler, animasyon filmler ve daha fazlası için metaverse resmen bir yarış alanı gibi.

Geçtiğimiz yılbaşında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da metaverse dünyasına bir atıfta bulunmuş ve yılbaşı kutlama mesajını metaverse dünyasında çekilmiş bir video olarak paylaştı. Şehrin metaverse hakkında planları ve gelecekte kullanıma sunulacak uygulama projeleri de bu videoda tanıtılmıştı.

Bugün ise Megastar Tarkandan muhteşem bir haber var. Megastar Tarkan da son single çalışması Geççek için çektiği video klipte metaverse’e yer verdi. Sosyal medya mecralarında bugün yayınlanan video klibin özellikle son bölümünde metaverse ile ilgili muhteşem görüntüler yer alıyor. YouTube kanalında yayınlanan videoyu izlemeniz için ekliyoruz.