Bitcoin HaberleriHaberler

Mawson, Hizmet Alanını Genişletmek İçin Canaan’dan Daha Fazla Madencilik Makinesi Satın Aldı

Avustralyalı bir kripto para madenciliği şirketi olan Mawson Infrastructure Group, Çinli teçhizat üreticisi Canaan'dan ilave 17.352 ASIC Bitcoin madencilik makinesi satın aldı.

Dün şirket tarafından yayınlanan bir açıklamaya göre Mawson, 2021 ve 2022’de Canaan’dan satın aldığı ek makineleri Avustralya ve ABD’de kullanmayı planlıyor .

21 Temmuz’da Mawson yaptığı açıklamada, 250 Bitmain Antminer S19 Pro’yu teslim aldığını ve Temmuz ayı sonuna kadar 570 adet Canaan’ın Avalon A1246 madencisinin ve ayrıca 588 adet Avalon A1246‘nın teslim edilmesini beklediğini söyledi.

Mawson’ın kurucusu ve CEO’su James Manning, “ABD ve Avustralya’daki kapsamlı enerji altyapımızla, bu birimleri 2021‘in sonlarında ve 2022‘nin başlarında çevrimiçi hale getirmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Bu arada Canaan, Kuzey Amerika’ya satışlarını artırıyor. Örneğin, Çin’deki büyük bir maden havuzu olan Poolin, geçtiğimiz günlerde aktardığımız gibi Amerika’ya yelken açtı.

Poolin’in başkan yardımcısı Alejandro De La Torre  bu hafta başlarında, “ABD’nin her yerinde büyük oyuncular anlaşma arıyor” dedi  ve şirketin madencilik faaliyetlerini Teksas’a kaydırmaya karar verdiğini ekledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu