HaberlerKripto Para Haberleri

Marvel, Spider Man NFT’leri İle Kripto Alanına Giriyor

Marvel Entertainment Spider Man'in ilk NFT setini çıkarmak için kolları sıvadı.

Blockchain tabanlı dijital koleksiyon pazarı VeVe, bu hafta sonu Spider Man NFT’leri satmaya başlayacak. İlk NFT serisi, Marvel süper kahramanının 40 ila 400 dolar arasında değişen beş varyasyonunu içerecek.

Çizgi roman devi Marvel Entertainment, ilk resmi Spider Man NFT’lerini başlatmak için VeVe pazarıyla ortaklık kurdu. Koleksiyon, 7 Ağustos Cumartesi gününden itibaren süper kahramanın hayranlarına sunulacak. 32.000 kişi, fiyatı 40 Dolar olan en ucuz seçeneği satın alma şansına sahip olurken, en pahalı 1.000 NFT’nin her biri 400 Dolar’a mal olacak.

Marvel Entertainment Başkanı Dan Buckley, bu ayın sonunda daha fazla dijital süper kahraman koleksiyonu çıkarabileceğinden, Örümcek Adam’ın değiştirilemez tokenlerinin piyasaya sürülmesinin sadece bir başlangıç ​​olduğunu belirtti:

“Örümcek Adam, Marvel Evrenindeki en efsanevi Süper Kahramanlardan biridir. Bu nedenle VeVe ile küresel dijital koleksiyon deneyimimizi başlatmanın daha iyi bir yolu yoktu. Marvel hayranlarına ve koleksiyonerlerine Ağustos ayı boyunca ve sonrasında daha da heyecan verici indirimler getirmek için sabırsızlanıyoruz.”

VeVe’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su David Yu, eğlence şirketi ile ortaklığa övgüde bulundu ve bir süredir bu işbirliği üzerinde çalıştıklarını açıkladı:

“Marvel ile işbirliğimizin nihayet meyve verdiğini görmek çok heyecan verici. Hayranlara en sevdikleri Marvel Süper Kahramanlarını ve hatıralarını dijital biçimde toplamanın benzersiz yollarını sunmak için sabırsızlanıyoruz. Marvel harika bir ortak oldu ve VeVe uygulamasında dünyanın dört bir yanındaki hayranlarla ‘Marvel Ayını’ kutlamayı dört gözle bekliyoruz.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu