MANTA token listeleri ve fiyatı dalgalanırken Manta Network DDoS saldırısını atlattı

MANTA token listeleri ve fiyatı dalgalanırken Manta Network DDoS saldırısını atlattı

LONDRA – Önde gelen bir blok zinciri ölçeklendirme tahlili olan Manta Network, MANTA token’ının Binance dahil büyük kripto para borsalarında listelenmesiyle birebir vakte denk gelen dağıtılmış bir hizmet reddi (DDoS) atağıyla karşı karşıya kaldı. Siber taarruza karşın, ağ operasyonel bütünlüğünü muvaffakiyetle sürdürdü ve kullanıcı varlıklarını korudu.

MANTA tokeninin borsalara sunulması başlangıçta bir fiyat artışına neden oldu. Fakat, projenin Kore İş Geliştirme temsilcisinin tartışmalı bir atılımının akabinde token’ın kıymeti %5’in üzerinde düşerek bir gerileme yaşadı. Temsilci 2 milyon MANTA coin satarak bunları kıymetli ölçüde Ether’e dönüştürdü.

Fiyat dalgalanması ve hücuma karşın Manta Network, olay sonrası 533,99 milyon doları aşan piyasa kıymetiyle piyasada değerli bir pozisyona sahip olmaya devam ediyor. Ağ, blok zinciri ölçeklenebilirlik arenasında kilit bir oyuncu olarak statüsünün altını çizen yüksek toplam kilitli kıymeti (TVL) ile tanınmaktadır.

Bu makale yapay zekanın dayanağıyla oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Kaide ve Şartlar kısmımıza bakın.

Kaynak: Investing TR