Litecoin (LTC) Üç Günde %47 Arttı

Litecoin (LTC) Üç Günde %47 Arttı

Litecoin (LTC), 8 Kasım’dan bu yana hızlanmış bir oranda artıyor. Yukarı yönlü hareket, Eylül ayının en yüksek seviyelerinin üzerine çıktı ve şimdiye kadar, üç gün içinde %47‘lik bir artışa tekabül eden 295,7 Dolar’lık yüksek bir seviyeye ulaştı.

Şu anda LTC, 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesi olan 297 dolarlık direnç alanının üzerine çıkma sürecinde. Bunu yapmak, muhtemelen 415 Dolar’dan yılın en yüksek seviyesine doğru yukarı doğru bir harekete yol açacaktır.

Ek olarak Bitcoin (BTC), 9 Kasım’da tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 68.564 Dolar’a ulaştı. Ancak, o zamandan beri aşağı doğru hareket ediyor. 

Aşağı hareketin öncesinde RSI ve MACD’de düşüş eğilimi yaşandı. Bu, yukarı hareketin teknik göstergelerdeki benzer bir artışla birleştirilmediği anlamına geliyor. Bu, şimdiye kadar BTC’de olduğu gibi genellikle aşağı yönlü hareketlerden önce gelir. 

Popüler altcoinlerden XRP de alanı destek olarak doğrulama sürecinde. Bunu yapmak, kayda değer bir yukarı doğru hareketin önünü açacaktır.

Chiliz ( CHZ ) ise 30 Ekim’de simetrik bir üçgenden çıktığından beri yükseliyor. Yukarı yönlü hareket aynı gün 0,566 dolara kadar yükseldi. Token o zamandan beri aşağı doğru hareket ederken, CHZ 0,45 dolarlık yatay destek alanının üzerinde tutuyor. Bunu yapmak yukarı hareketin devamı için çok önemli.