LINK, Son 24 Saatte Ethereum Balinaları Arasında En Çok İşlem Gören Token Oldu

LINK, Son 24 Saatte Ethereum Balinaları Arasında En Çok İşlem Gören Token Oldu

WhaleStats kripto para analiz platformuna göre Chainlink (LINK), en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören kripto para birimi oldu. Tokenin hacmi yaklaşık olarak 2 milyon doları buldu.

Son 24 saat içinde balinalar, SHIB, CRO, OKB ve diğerleri gibi daha ünlü tokenlerden daha fazla Chainlink ticareti yapmayı seçti. 

Holding lider tablosuna göre Chainlink, ağdaki en büyük cüzdanlar arasında 380 milyon dolarlık holding ile altıncı sırada kaldı.

Geçen hafta, balinalar hem Bitcoin hem de altcoin piyasalarında gerçekleşen küresel piyasa düzeltmesi nedeniyle daha önce açılmış pozisyonlarının çoğundan çıktı. Balinalar için en popüler token hala SHIB tokeni olmaya devam ediyor.

Ne yazık ki LINK sahipleri için token, değerinin %7‘sinden fazlasını kaybederken, hafta sonu yaklaşık %9’unu geri kazandı. Devam eden satış, Bitcoin’in fiyat hareketine bağlı olabilir.

Bitcoin’de hafta sonu yaklaşık %4 geriledi. Bazı analistler, kripto para piyasası düzeltmesinin finansal piyasalardaki küresel riske bağlı olabileceğini belirtiyor.

Günlük Grafik Bağlantısı

Şu anda LINK 27,2 dolardan işlem görüyor ve değerinin %6,5‘ini kaybediyor. Chainlink, güçlü fiyat hareketiyle yatırımcıları etkileyemese de, balinalar hala onun etrafında ticaret yapmakla ilgileniyorlar.