HaberlerSteve TV

Lider Stabilcoin Tether ve Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino, Steve TV Youtube Kanalımıza Konuk oldu

Lider Stabilcoin Tether ve Popüler Kripto Para Borsası Bitfinex, Teknolojiden Sorumlu Başkanı (CTO) Paolo Ardoino Steve TV Youtube Kanalımıza Konuk oldu.

00:00 Derya Türker – Paolo Ardoino
01:09 PlanB Lugano
05:45 Bitcoin ve Tether
10:00 Dolar ve Dijital Para Birimleri
17:30 Tether ve Tether Gold
22:17 Altın mı? Tether Gold mu?
29:20 Bitcoin Konferansı Miami 2022

Steve Talks | Konuk: Paolo Ardoino

Youtube Steve TV: https://bit.ly/stevetv-paolo-ardoino

Steve Academy – Ücretsiz Kripto Para Finans Eğitimleri
https://stevedabitcoin.com/

Tether (USDT) Nedir?

tether usdt nedir

Tether dünyadaki en popüler stablecoin’dir. Verilen her Tether için, rezerv olarak tutulan eşdeğer miktarda USD vardır. Bitcoin gibi, Tether de dijital bilgilerin kopyalanmak yerine dağıtılmasına izin veren blokzincir teknolojisini kullanmaktadır. Tether istikrarlı bir yatırım aracı olmak üzere tasarlanmıştır. Zincir takası, kripto para birimlerini bir blok zincirinden diğerine taşıyan bir süreçtir. Bu süreç, işlem yapan kullanıcıların tuttukları kripto para birimini destekleyen çeşitli blok zincirlerine erişim elde etmelerini sağlar ve böylece dijital varlıklarının diğer destekleyici blok zincirlerinde kullanılmasını sağlar.

Tether Gold Nedir?

Tether Gold, aynı lider stabilcoin USDT (Tether) gibi önemli bir amaca hizmet eden kripto para birimlerinden biridir. Adından da anlaşılacağı üzere altına endekslidir. XAUt sahipleri, hem fiziksel hem de dijital varlıkların avantajlarına sahip olurlar. XAUt sahipleri, yüksek depolama maliyetleri ve sınırlı erişilebilirlik gibi fiziksel altınla ilişkili dezavantajlardan kaçınırken altına sahip olmanın keyfini çıkarabilirler. Tether Gold, borsalarda yapılacak olan ticaret işlemleri için son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Kripto paranın arzının değişimi ve değeri tamamen ons altının değerine endeksli bir şekilde hareket etmektedir.

Bitfinex Nedir?

Bitfinex Nedir?
Bitfinex Nedir?

Bitfinex, merkezi Hong Kong’da bulunan ve Britanya Virjin Adaları’a kayıtlı iFinex Inc.’e ait olan ve onun tarafından işletilen bir kripto para borsası.

Bitfinex Kayıt Ol Linki

Bitfinex Kripto Para Borsasına Kayıt Ol
https://bit.ly/bitfinex-kayıt-ol

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu