HaberlerKripto Para Haberleri

Leonardo DiCaprio’nun Yardım Fonu, Tezos Tabanlı NFT Müzayedesinden Bağış Alacak

Ünlü Hollywood bestecisi Tom Holkenborg, “Hayatınızın Müziği” projesi için bir NFT müzayedesi başlatıyor.

Tom Holkenborg, James Cameron, Robert Rodrigez gibi yönetmenlerle Mad Max: The Fury Road, Justice League, Deadpool vb. filmlerde çalışmış ünlü bir bestecidir.

Holkenborg, profesyonel müzik çevrelerinde Junkie XL olarak biliniyor. Ek olarak The Matrix, Need for Speed, The Sims 2 ve The Sims 3 gibi oyunlara yaptığı müziklerlede tanınıyor.

Ünlü besteci, “Hayatınızın Müziği” projesi için bir NFT müzayedesi başlatacağını duyurdu. Holkenborg, müzayedeyi kazanan kişiye özel 20 dakikadan fazla bir parça oluşturacak ve bunu NFT şeklinde Tezos tabanlı AmplifyX platformunda gerçekleştirecek.

“Hayatınızın Müziği”

Projenin adı “Hayatınızın Müziği” olarak belirtildi. Müzayede, kazananın hayatının önemli bölümlerini, anılarını, hayatlarının özellikle önemli anlarındaki duygularını, iniş ve çıkışlarını içerek.

Bunun için ihaleye finans kuruluşları katılacak. Açık artırma, 16 Haziran Çarşamba günü öğlen başlayacak. Müzayededen elde edilecek kârın %10‘unun Lenardo DiCaprio’nun Dünya İttifakı yardım fonuna bağışlanacağı belirtildi .

Tom Holkenborg blockchain teknolojisini ilk kez kullanmadığını açıkladı ve şunları ekledi:

NFT alanında kesinlikle ilk değilim, ancak ”Hayatınızın Müziği” projesinde farklı bir şey ekleme ve tamamen benzersiz bir şey yapma şansım olduğunu düşündüm. Eğlenceli olacak!

NFT’ler kullanım açısından özellikle 2021 yılında doruk noktalara ulaştı. Günümüzde pek çok NFT sergisi, galerisi ve müzayedesine rastlamak mümkün hale geldi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu