LeBron James Crypto.com İle Ortaklık Kurdu

LeBron James Crypto.com İle Ortaklık Kurdu

Bugün yayınlanan bir basın açıklamasında, üç kez NBA şampiyonluğu yaşayan ve Los Angeles Lakers forveti LeBron James, Web3‘e odaklanan eğitim ve işgücü geliştirme fırsatlarını desteklemek için dijital para borsası Crypto.com ile ortak olacak. Özellikle yerel haber kuruluşu Akron Beacon Journal‘ın aktardığı bilgilere göre ortaklık, LeBron James’in memleketi Akron, Ohio‘daki 1.600 çocuğun kripto para birimlerinin arkasındaki teknolojiyi ve gelecekte kariyer yollarına nasıl fayda sağlayacağını öğrenmelerine yardımcı olacak.

James, “Blockchain teknolojisi ekonomimizde, spor ve eğlencemizde, sanat dünyamızda ve birbirimizle ilişki kurma şeklimizde devrim yaratıyor. Geldiğim topluluk gibi toplulukların geride kalmamasını sağlamak istiyorum” dedi.

Öğrenciler, Crypto.com’dan uzmanlarla hem sanal hem de yüz yüze oturumlarda uzayda mevcut olan kariyerler hakkında bilgi edinecekler. Crypto.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek şu açıklamalarda bulundu:

LJFF’ye [LeBron James Aile Vakfı], eğitim ve işgücü gelişimini artırma fırsatları sunarken, gelecek nesli daha iyi ve daha kapsayıcı bir gelecek inşa etmeleri için güçlendirecek araçlar ve erişim sağlama konusuna katılmaktan daha fazla gurur duyamazdık.

Crypto.com şu anda son 24 saatte 3 milyar dolarlık işlem hacmiyle en büyük 5. borsadır. Şirketin 10 milyonun üzerinde müşterisi var; ancak, tüm kullanıcılar geliştirmenin hayranı değil. Bazıları, şirketin bu tür ortaklıklara fon tahsis etmekten çok müşteri deneyimini geliştirmeye daha fazla önem vermesi gerektiğini iddia ediyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Robinhood hisseleri hayal kırıklığı yaratan 4. Çeyrek kazanç raporunun ardından yükselmeye başladı