Bitcoin HaberleriHaberler

Las Vegas’daki Ünlü Gece Kulübü Lightning Network Aracılığıyla Bitcoin’i Kabul Etmeye Başladı

Bir Las Vegas gece kulübü, ultra hızlı ve verimli Lightning Network aracılığıyla Bitcoin’i kabul ederek kendisini dijital çağa yükseltiyor.

Yakın zamanda yapılan bir basın açıklamasına göre Nevada, Las Vegas’taki Crazy Horse 3 centilmenler kulübü Lightning Network üzerinden Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladı.

Dünyaca ünlü gece kulübü, Las Vegas’ta Lightning ödemelerini kabul eden ilk büyük eğlence mekanı olduğunu iddia ediyor.

[affiliate_news2 id=”4075″]

Açıklamalarda konukların mekanın web sitesi aracılığıyla BTC kullanarak güvenli bir şekilde “VIP şişe paketleri” satın almalarını sağlayan bir Bitcoin ödeme işlemcisi olan OpenNode’un entegre edildiği söylendi.

BrandBomb Marketing’den Crazy Horse 3 yayıncısı Lindsay Feldman, kulübün misafirler için “modern” bir deneyim yaşamaya kararlı olduğunu söyledi ve Bitcoin’in “birinci sınıf konukseverlik ve ek bir anonimlik düzeyi” sunduğunu belirtti. Marka temsilcisi konuşmalarının devamında şunları söyledi:

Kulübün OpenNode ile ortaklığı, hem sorunsuz hem de güvenli olan yenilikçi bir ödeme şekli sunarak teknoloji konusunda bilgili müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlıyor. Yeni Allegiant Stadyumu ön kapımızdan sadece birkaç adım ötede. Bu kripto para hareketi, kongreler, konserler ve spor etkinlikleri için müşterilerimize daha fazla satın alma gücü vermemizi sağlıyor.

Kulüp, yakın zamanda giriş, yemek seçimleri, el yapımı kokteyller ve kulübün imzası olan “dans dolarları” için direkt olarak Bitcoin’i kabul etmeye başlamayı planlıyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu