Kurumlar Artık Avalanche’a Fireblocks Üzerinden Erişebilir

Kurumlar Artık Avalanche’a Fireblocks Üzerinden Erişebilir

Fireblocks, kurumların verimliliği veya güvenliği tehlikeye atmadan Avalanche üzerinde DeFi ile etkileşim kurmasına yardımcı olmayı umuyor.

Fireblocks Kurumları Avalanche’a Getiriyor

Avalanche, kurumsal kabulü çekmeye bir adım daha yaklaştı.

Önde gelen bir kripto saklama ve uzlaşma çözümleri sağlayıcısı olan şirket, kurumsal kullanıcıların DeFi’ye erişmesine yardımcı olmak amacıyla Katman 1 blok zinciri için destek başlattı.

Kurumlar artık Fireblocks’un DeFi API’si veya WalletConnect aracılığıyla Avalanche’ın C-Chain‘ini kullanabilir. Bu, kullanıcıların platformun gelişmiş güvenlik prosedürlerinden yararlanırken AVAX yerel tokenlerini saklayabilecekleri ve aktarabilecekleri anlamına geliyor.

Şirket, Trader Joe, BENQI, Yield Yak, Pangolin ve Wonderland dahil olmak üzere bugün Avalanche’daki en aktif DeFi protokollerinden birkaçını destekleyecek.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Güney Kore Merkezli Hashed, 200 Milyon $’lık Yeni Fon Başlattı

Ava Labs İş Geliştirme Başkan Yardımcısı John Nahas, şirketin yeni entegrasyonu hakkında şunları söyledi:

“Avalanche, kullanıcıların hem açık protokollere hem de uyumlu ürünlere erişebildiği bir finansal sistemin geleceğine öncülük ediyor. Fireblocks gibi firmalar, kurumların ve sofistike tüccarların talep ettiği bu DeFi ve dijital varlıklar dünyasına güvenli erişim güvencesi sağlıyor.”

Şirket, geçtiğimiz yıl içinde geleneksel finans ve kripto para arasındaki boşluğu dolduran lider şirketlerden biri haline geldi. Mart ayında firma, BNY Mellon liderliğindeki bir finansman turunu tamamladı ve 900 milyon doların üzerinde bir değerleme yaptı.

O zamandan beri, Fireblocks, Ethereum‘da verim çiftçiliği stratejilerini kullanan yüksek faizli kripto tasarruf hesapları başlatmak için dijital ödeme platformu Wirex ile ortaklık kurmak da dahil olmak üzere birçok önemli güncellemeye sahip. Şirket ayrıca, kurumsal kullanıcılarının ağın gelişen DeFi ekosistemine erişmesine izin veren Ethereum yan zinciri Polygon‘u da entegre etti.