Kripto uzmanları, Cardano’nun 2025’in sonunda 8 doları geçeceğine inanıyor

Kripto uzmanları, Cardano’nun 2025’in sonunda 8 doları geçeceğine inanıyor

Akıllı sözleşmeler özelliği, Cardano (ADA) ağının blok zincirinin önemli bir güncelleme geçirdiği Eylül 2021’den bu yana benzersiz bir hızda büyümesine izin verdi.

Finder tarafından yürütülen ve 17 fintech uzmanının katıldığı bir ankete göre, kripto para uzmanları, en büyük Proof of Stake (PoS) blok zincirinin geleceğini parlak görünüyor.

Özellikle, 6-17 Ocak tarihleri ​​arasında ankete katılan kripto analistleri Cardano için 2025’in sonunda 8,18 dolarlık bir tahminde bulundular.

Cardano fiyat tahmini

Dahası, ADA’nın bu yılı 2,72 Dolar’lık bir fiyatla kapatacağını ve 2 Şubat 2022’deki fiyatına göre %160‘ın üzerinde bir artışla tamamlayacağını tahmin ettiler.

Genel olarak, Cardano merkezli analiz istisnai bir şekilde yükseliş gösteriyor ve uzmanlar ADA’nın ilerleyeceği konusunda son derece iyimser.

Eylül güncellemesine yanıt olarak blok zincirindeki gelişmeler arttığından, son aylarda Cardano ağında bir dizi dönüm noktasına ulaşıldı. 

Permission’ın baş ürün sorumlusu Vanessa Harris‘e göre, kripto para birimi bu yıl 3 Dolar eşiğine ulaşabilir.

Cardano, yazılımına yeni özellikler ve işlevler ekleme konusunda yavaş ilerlemesi nedeniyle eleştirilmiş olsa da, Harris, kripto para biriminin dayanıklılığının uzun vadede hükümetler ve sivil toplum grupları tarafından kabul edilmesine yardımcı olacağını düşünüyor.