HaberlerKripto Para Haberleri

Popüler Kripto Para Analisti Aaron Arnold, Güvendiği 4 Kripto Para Birimini Açıkladı

Son zamanlarda yaptığı analizlerle büyük ilgi toplayan Aaron Arnold, bu ay büyük sıçrama yapmaya her zamankinden daha yakın olduğunu düşündüğü 4 dijital varlığı söyledi.

Altcoin Daily’nin sunucusu yeni bir videoda, şu anda yadsınamaz bir büyüme potansiyeline sahip olan Cardano (ADA) ile listesine başlıyor.

Arnold, 31 milyar doların üzerinde ADA’nın şu anda protokole dahil edilmesiyle, ufukta daha fazla fiyat artışının muhtemel olduğunu belirtiyor.

Kripto para yatırımcısı, dünyanın en büyük kripto odaklı varlık yöneticisi olan Grayscale’in Cardano’yu Dijital Büyük Sermaye Fonu’ndaki üçüncü en büyük tahsisi yaptığını da vurguluyor.

[affiliate_news2 id=”3557″]

Arnold’un bu ayki listesindeki iki numaralı kripto para ise Ethereum (ETH). Kripto analisti, takipçilerine borsalardaki ETH arzının şu anda Kasım 2018’den bu yana en düşük seviyede olduğunu hatırlattı.

Aaron Arnold diyor ki:

“Dürüst olmak gerekirse, bence bu Etheruem’in kaybetme döngüsü. Bunu bir süredir söylüyorum. Etheruem’i destekleyen insanlar çok fazla.”

Arnold’un Temmuz ayı için seçtiği üçüncü kripto birimi, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK). Yatırımcı, Chainlink’in uzun entegrasyon listesinin, yakın gelecekte onu büyük bir yükselişe iteceğini ifade etti.

Arnold, kripto para yükseliş trendinde kaldığı sürece LINK’in piyasadaki en sıcak projelerden biri olacağını söylüyor:

“Kipto para birimleri boğa piyasasında olduğu sürece, ki öyle olduğuna inanıyorum, Chainlink çok çok iyi yerlere gelecek çünkü yaptıkları şey çok büyük ve inkar edilemez.”

Altcoin Daily sunucusunun bu ay patlamaya hazır olduğunu söylediği son kripto varlığı, dünyanın önde gelen kripto para birimi Bitcoin.

Popüler kripto para analisti, bazı türbülanslarla BTC‘i zorlamak isteyen uzun vadeli Bitcoin sahiplerinin zirveden çıkma eğiliminde olduğunu belirtiyor. Arnold’a göre Bitcoin, kripto para pazarının “nihai taşıyıcısı” unvanına sahip.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu