Bitcoin HaberleriHaberler

Nexo Kurucu Ortağı Bitcoin’in 100.000 Dolar’a Ulaşacağını Düşünüyor

Kripto Para ticaret platformu Nexo'nun kurucu ortağı Antoni Trenchev, BTC'nin 100.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Nexo kurucu ortağı Trenchev, BTC’deki düzeltmenin bittiğini ve şimdilik fiyatının 32.000 ile 40.000 dolar arasında değişeceğini söyledi.

Trenchev, Bloomberg’de yaptığı konuşmada mevcut piyasa hakkındaki görüşlerini dile getirdi. FED’in mevcut fiyat hareketi üzerindeki etkileri sorulduğunda, Bitcoin’in esnek para otoritesinden yararlandığını ifade etti. 

Trenchev, enflasyonun etkilerini kilit bir faktör olarak yineledi . Ayrıca, mevcut Bitcoin fiyat aralığının 32.000 ila 40.000 Dolar arasında sabit göründüğünü belirtti. 

100.000 Dolar fiyat hedefi

Trenchev, 100.000 dolarlık fiyat hedefi hakkında şunları söyledi:

“Temelde sistemde kaldıraç yok, bu nedenle yeniden birikebilir ve bu da açıkça fiyatı yükseltiyor ” 

Tecrübeli yönetici ek olarak, El Salvador‘dan çıkan son haberler hakkında da yorum yaptı. Tenchev ülkenin Bitcoin’i yasal ödeme aracı olarak kabul etmesinden heyecan duyduğunu söyledi. 

Nexo kurucu ortağı, diğer ülkelerde Bitcoin’in olası kabulu hakkında yorumda bulundu ve “Diğer ülkelerinde er ya da geç El Salvador’u takip edeceğini düşünüyorum” dedi.

Trenchev konuşmalarının devamında “Bitcoin bir numaralı para birimidir ve bir süre bu konumunu koruyacaktır. Ethereum konusunda da çok heyecanlıyım.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu