Altcoin HaberleriHaberler

Kripto Para Piyasasının En İlginç Altcoinleri

Kendini sarımsaklı ekmeğe adayanlardan esrar satmak isteyenlere kadar içerisinde pek çok ilginçlik barındıran altcoin projeleri karşınızda!

Artık hemen hemen her gün yeni bir altcoin çeşidi ile güne uyanıyoruz. Bu altcoinlerin birçoğu gelecek için önemli hizmet alanları barındırıyor. Ancak bazılarına şaşırmamak mümkün değil. En ilginç altcoinler karşınızda!

GarliCoin 

Garlicoin Dogecoin’e rakip olmak için ortaya çıkarılmış şaka temelli bir kripto para birimi. Bildiğiniz gibi son dönemlerde şakacı coinler revaçta. Bu dijital varlık Litecoin ile aynı şekilde çalışıyor. Ekip kendini tamamen sarımsaklı ekmeğe adamış. Resmi web sitesinin sarımsaklı yemek tarifleri bölümünde belirtildiği gibi ”Garlicoin fırından yeni çıktı ve mis gibi tere yağ kokusu ile size hizmet etmeye hazır.”

SexCoin

Sexcoin kripto para biriminin web sitesine göre “Yetişkin Eğlence Endüstrisini hedefleyen ve bu sektöre özel ilk kripto para birimidir.” Amaçları ise insanların bu coini Sex shoplarda yeni ürünler alırken kullanmalarıdır.

PotCoin

PotCoin, müşterilere esrar alım-satımı yapabilecekleri bir platform sunmak için oluşturuldu. Resmi sitesine göre “PotCoins, esrar sevenlerin etkileşime girmesine, işlem yapmasına ve birlikte büyümesine imkan sağlayan, online ortamda gönderebileceğiniz dijital paralardır”.

PutinCoin 

Rusya’nın cumhurbaşkanına ve Rus halkına övgü sunmak için ortaya çıkarılan PutinCoin tek bir ana amaç düşünülerek oluşturuldu. Ek olarak bir de PutinClassic diye bir altcoin daha bulunuyor. Geliştirici ekibin Bitcointalk.org’daki açıklaması ise şu şekilde: “Güzel bir altcoin yarattık, cüzdanınızda saklamak ya da borsada işlem yapmak için ideal bir varlık”

TrumpCoin

PutinCoin olurda Trump Coin olmaz mı? TrumpCoin web sitesi, eski başkanla doğrudan bağlantılı olmasa da, kendisini Donald Trump’ın politikalarına ve ideolojilerine entegre etmeyi amaçlayan bir alt yapı olarak tanımlıyor. Hedefleri ise yerel ve dünya çapındaki projelere finansman sağlamak.

UFO Coin

Öncelikle şunu belirtmek gerekirse bu kripto para biriminin uzaylılarla hiç bir ilgisi yok. Ancak kısaltmasından dolayı çoğu zaman yanlış anlaşılıyor. UFO coin daha güçlü şifreleme sağlayan ve ağ için ekstra bir koruma katmanı oluşturan neoscrypt teknolojisini kullanıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu