HaberlerKripto Para Haberleri

Popüler Kripto Para Borsası Coinbase, Son 3 Saat İçinde Anonim Bir Balinadan 13.003 BTC Transferi Aldı

Kripto para devi Coinbase, anonim bir BTC cüzdanından 3,6 dolarlık bir ücret karşılığında 408,8 milyon dolarlık Bitcoin transferi aldı.

Kripto para izleme platformu Whale Alert ekibi tarafından yakın zamanda atılan bir tweete göre, son üç saat içinde, anonim bir kripto balinası, ABD merkezli en büyük kripto ticaret merkezi Coinbase’e şaşırtıcı bir şekilde 13.003 Bitcoin taşıdı.

Bu hafta kripto para balinaları tarafından Binance’e 14.550 BTC transfer yapıldı. CryptoQuant analitik şirketinin CEO’su, şu anda en büyük kripto para birimi olan BTC’nin üzerindeki satış baskısının güçlü olduğuna inanıyor.

[affiliate_news2 id=”4024″]

Bitcoin kripto para birimi, an itibariyle 31.515 dolardan el değiştiriyor. Bu haftanın başlarında, Bitcoin 32.500 Dolar’dan 31.175 Dolar’ a düştü.

Cuma günü, Bank of America‘nın bazı müşterileri için Bitcoin vadeli işlemlerinin alım satımını onayladığının ve CME Group tarafından ihraç edilen BTC vadeli işlemlerinin de alım satımını yapacağının açıklanmasından sonra BTC fiyatı biraz yükseliş yaşadı.

Haber, konuya aşina olan isimsiz kaynaklar kullanılarak kripto para alanında faaliyet gösteren medya kuruluşu CoinDesk tarafından yayıldı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu