HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Para Borsası ByBit, Popüler E-spor Takımı NAVI İle Ortaklık Yaptığını Açıkladı

Singapur merkezli bir kripto para borsası olan Bybit, spor ve finansı birleştiriyor.

Bybit‘in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, yaptığı açıklamada “Covid-19 salgını, birçok insanın yaşam tarzında ve alışkanlıklarında değişikliklere neden oldu” ifadelerini kullandı.

Bybit CEO’su Zhou, konuşmalarının devamında “Hem spor hem de finans alanında ki yeni girişimcilerin kripto para birimlerinin yaygınlaşması için büyük bir adım attık” dedi.

Aktarılan bilgilere göre, bu sponsorluk, dijital para birimlerini çeşitlendirmek ve yatırım yapmak isteyen oyuncular için finansal eğitim kaynaklarını da içerecek.

NAVI‘nin pazarlama müdürü Alexander Pavlenko, “Kripto para birimi ve e-spor endüstrisinin çok ortak noktası var: Bunlar yeni, hızlı büyüyen, izlenmesi ve öğrenilmesi ilgi çekici şeyler” dedi.

NAVI, YouTube’da 18,4 milyon hayran kitlesine ve 600 milyona yakın toplam video görüntülemesine sahip. Oyun ve e-spor analiz firması Newzoo, e-spor sektörünün 2021’de milyar dolarlık bir sektör haline geleceğini ve 2024 yılına kadar yaklaşık 200 milyon yeni oyuncu göreceğini öngörüyor.

ByBit Dışında Diğer Borsalarda E-Spor Girişimlerini Başlattı!

Hong Kong merkezli FTX borsası ve Singapur merkezli Coinhako borsası dahil olmak üzere diğer kripto para borsaları, e- spor topluluğunun ilgisini çekmek için benzer sponsorluk girişimlerini başlattı.

Bu ayın başlarında Coinhako, Singapur’un geleceği parlak bir e-spor takımı olan Mobile Legends ekibi ALMGHTY‘nin sponsorluğunu duyurmuştu. Coinhako’nun kurucu ortağı ve CEO’su Yusho Liu konu hakkında şunları söyledi:

“E-sporda kripto para ile finanse edilen ilk sponsorluğu başlatma kararı, 2021’in en sıcak konularından biri oldu.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu