HaberlerKripto Para Haberleri

Teksas’taki Süpermarket Zinciri HEB’e Kripto Para ATM’leri Geliyor

Süpermarket Zinciri HEB'in 29 şubesine kripto para ATM'leri kuruluyor.

ABD, diğer ülkelere kıyasla kripto paraları benimseye en çok direnen ülkelerden biri oldu. Ancak şimdi işler değişmeye başları ve değişim son derece hızlı gerçekleşiyor.

Bildiğiniz gibi tüm ülkeler kripto paraya aynı seviyede dost değil, ancak dost olanların sayısı da bir hayli fazla diyebiliriz. Kısa süre önce, Miami belediye başkanı Çin’deki baskıya dayanamayan BTC madencilerini davet etmişti.

Büyük bir gelişmede Teksas’tan geldi. Teksas süpermarket zinciri HEB kripto ATM’leri kurmak ve müşterilerin anında dijital para birimleri alıp satmasına izin vermek üzere çalışmalara başladı.

Houston Chronicle’ın dün paylaştığı rapora göre, Coin Cloud olarak bilinen bir kripto ATM şirketi , Houston bölgesindeki 29 HEB lokasyonuna kripto para ATM’leri kurmaya hazırlanıyor.

Bu, Teksas’taki kripto para kullanıcılarının mağazaya gelmelerine, dijital paralarını anında çekmelerine ve nakit olarak ürün satın almalarına izin verecek.

HEB, 1905’ten beri faaliyet gösteriyor ve bu da onu eyaletteki en köklü süpermarket zincirlerinden biri yapıyor. Teksas’ta ve Meksika’da 400‘den fazla şubesi bulunuyor. Bunlardan sadece 29 tanesinde ATM kurulu olacak olsa da bu gayet iyi bir başlangıç ​​olabilir.

ATM’ler, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin ve hatta bir dizi DeFi tokeni dahil olmak üzere 30‘dan fazla farklı kripto para birimini destekleyecek.

Coin Cloud’un kurucusu ve CEO’su Chris McAlary, bu hareketin perakendecileri, özellikle de gelecek söz konusu olduğunda, dijital para birimlerinin önemi konusunda giderek daha fazla bilinçlendireceğini belirtti.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu