Kripto Para Analisti Willy Woo, Bitcoin’in 2022’nin İlk Çeyreğinde Büyük Bir Ralli Yapacağını Tahmin Ediyor

Kripto Para Analisti Willy Woo, Bitcoin’in 2022’nin İlk Çeyreğinde Büyük Bir Ralli Yapacağını Tahmin Ediyor

Kripto para analisti ve popüler piyasa yorumcusu Willy Woo, Bitcoin’in 2022’nin ilk çeyreğinde oldukça büyük bir rallinin tadını çıkaracağını tahmin ediyor.

Scott Melker ile yakın tarihli bir röportajda konuşan Woo, Bitcoin’in 2022’nin ilk iki ayında gerçekleşmesi gereken büyük bir ralli için hazırlandığını söyledi. Bir birikim aşamasına yol açan fiyat gerilemesinin ardından ralli momentumunun güçlü olduğunu dile getirdi. 

Woo, Melker’e Bitcoin’in henüz boğa piyasasının ana koşusunu gerçekleştirmediğini ve bunun yerine Mayıs ayındaki satışın ardından yeniden birikim aşamasında olduğunu söyledi. 

Willy Wo diyor ki: 

”Boğa koşusunun ana aşaması henüz gerçekleşmedi. Bunun için hazırlanıyoruz. Sanırım oraya 2022’ye kadar varamayacağız.”

Woo, Bitcoin’in önümüzdeki altı ay için yapısal olarak fiyat açısından sağlam göründüğünü ifade etti ve ekledi:

”Önümüzdeki altı aya bakarsak, yapısal olarak oldukça güçlü denilebilir. Bu konuda bana güven veren şey, kripto paralarını beş ay veya daha uzun süredir elinde tutan uzun vadeli yatırımcıların olması ve maksimum birikimde olmaları.”

Woo, uzun vadeli BTC sahiplerinin yavaş yavaş elden çıkardığını ve BTC fiyatlarını yükselttiğini iddia etti. Kar elde ederken bile uzun vadeli holdinge geçişin ayı piyasasının gelişmesini engellediğini savundu.