Kripto Para Analisti Lark Davis, Ethereum ve Bu İki Altcoin’in 2022’de Muazzam Getiriler Yaratacağını Söyledi

Kripto Para Analisti Lark Davis, Ethereum ve Bu İki Altcoin’in 2022’de Muazzam Getiriler Yaratacağını Söyledi

Kripto para analisti Lark Davis, 2022 için en iyi yatırım seçimleri arasında Ethereum ve iki altcoini listeliyor. Davis, 475.000 YouTube abonesine Ethereum ve iki altcoinin gelecek yıl “yatırımcılar için iyi getiri” sağlayacağını söylüyor.

Kripto para yatırımcısı, piyasa değerine göre ikinci en büyük dijital varlık olan Ethereum’un 2022’de beş haneli bir fiyata ulaşabileceğine dikkat çekti:

“Ethereum’ın beş haneli bir varlık olacağına inanıyorum. 20.000 dolarlık bir Ethereum görebiliriz.”

Ethereum, şu anda 4.083 dolardan işlem görüyor. Davis’e göre, birkaç katalizör Ethereum’un yükselişine yardımcı oluyor. Yatırımcı, bunların PoW ve PoS olduğunu belirtiyor.

Davis, konuşmalarının devamında ” Bundan sonra üçlü halving var. Dolayısıyla, hisse kanıtına geçişin bir parçası olarak, yeni oluşturulan Ethereum’un yıllık emisyonlarında %90’lık bir azalma olacak…” Dedi.

Sırada, işletmeler için uygun, ölçeklenebilir bir blok zinciri platformu olan Elrond (EGLD) var. Davis, Elrond’un yükselişine katkıda bulunan faktörler arasında, Maiar borsasını gösteriyor.

“Sonunda hayata geçiyor, bence Elrond için çok heyecan verici bir zaman. Sonunda onların Maiar borsasını başlattıklarını gördük… Ayrıca Elrond’un standart tokenleri için merkezi borsalardan takas desteğimiz var.”

Elrond şu anda 267.73 dolardan işlem görüyor.

Analistin listesindeki bir diğer coin ise merkezi olmayan uygulamaların yaygın olarak benimsenmesine izin vermek için tasarlanmış Ethereum için bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC). 

Davis Polygon hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Poligon şimdi biraz MATIC yakacak. Kullanıcılar artıyor ve her zamankinden daha güçlüler. Yeni satın almalar ve daha fazla uygulama geliyor. Polygon konusunda iyimserim.”

Poligon şu anda 2.61 dolardan işlem görüyor.