Finans HaberleriHaberler

Kripto Para Altyapı Firması Fireblocks, D Serisi Finansman Turunda 310 Milyon Dolar Topladı

Dijital varlıklarla ilgili hizmetler sağlayan Fireblocks şirketi, D Serisi finansman turunda 310 milyon dolar toplayarak 2 milyar dolarlık değere ulaştı.

Fireblocks bugüne kadar risk sermayesinde 489 milyon dolar topladı. Şirket CEO’su Michael Shaulov yaptığı açıklamada “Bu yeni fon enjeksiyonu yoluyla şirketimizi ve altyapımızı genişletebildiğimiz için heyecanlıyız. Bugüne kadar gördüğümüz büyüme, ilgili tüm tarafların her aşamada bir yansımasıdır” dedi.

Turun ortak liderleri arasında Sequoia Capital, Coatue Management, Stripes, Spark Capital, DRW VC ve Siam Commercial Bank’ın girişim kolu olan SCB 10X dahil olmak üzere bir dizi önemli yatırımcı yer aldı.

SCB 10x Baş Girişim ve Yatırım Sorumlusu Mukaya Panich, “Tayland’ın en büyük bankası olarak, Güneydoğu Asya’daki kullanıcılara Fireblocks çözümlerini getirmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

[affiliate_news2 id=”4395″]

Bugün sektörde çalışan altyapı şirketlerine olan ilginin devam etmesi göz önüne alındığında, Fireblocks’un büyük yatırımcıları cezbetmesi çok da şaşırtıcı değil. Copper ve Ledger firmaları da finansman turlarında oldukça yüksek fonlar elde etmişti.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu