HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Para Borsası HitBTC, Yerel Hizmet Token’ını Duyurdu

800'den fazla işlem çiftine ve 400'den fazla spot enstrümana sahip olan HitBTC yeni Token'ını duyurdu.

Uzun süredir sektörde faaliyet gösteren kripto para borsası HitBTC, yerel hizmet Token’ı olan HIT‘in piyasaya sürüldüğünü resmen duyurdu.

İlk olarak, HIT, yatırımcıları ve ekosisteme katkıda bulunanları teşvik etmek için takas işlemlerinde ve ödüller de kullanılacak.

HIT Avantajları

HIT ile işlem ücretlerinde %45‘e varan indirimlerin olacağı belirtildi. Ek olarak HIT işlem çiftleri için daha düşük komisyonlar uygulanacak.

HIT, bir ERC20 tokeni olarak oluşturuldu ve maksimum 2.000.000.000 arz ile sınırlı olduğu bildirildi. HIT Token’larının %30‘u (600M) halka açık olarak satılıyor.

HIT’in özel yatırımcılara ön satışı bulunmuyor. 600 milyon Token’ın tamamı açık piyasada satılıyor. Kurucu ekip için ise %20 (400M) HIT Token’ı tahsis edildi. HIT Token’larının %50‘si de HitBTC ekosisteminin geliştirilmesi için tahsis edilmiştir.

HitBTC ekibi gelişme hakkında şunları söyledi:

“Son sekiz yılda bize olan güveniniz için sonsuza kadar minnettarız. Geçmişte olduğu gibi müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçen güvenli hizmetler sunmaya devam edeceğiz. HIT belirteci ile daha iyi bir değişim yaratmak için herkesi bize katılmaya davet etmekten mutluluk duyuyoruz.”
– HitBTC Ekibi

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu