HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto borsası Gemini, Asya ve Avustralya’da Genişlemeyi Planlıyor

Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşler, şirketin büyümesini hızlandırmak istiyor.

Gemini kripto para borsasının Asya-Pasifik Genel Müdürü Jeremy Ng, bu hafta paylaştığı blog yazısında, şirketin bölgenin büyümesinden yararlanmak için Asya-Pasifik operasyonlarını genişletmeyi planladığını söyledi.

Ünlü borsa, Singapur ofisini geçen yıl kurduktan sonra büyümesini hızlandırmak istiyor. Halihazırda Avustralya ve Hong Kong dolarını destekleyen Gemini, bu iki bölgede uydu ofisleri de kuracak.

[affiliate_news2 id=”3775″]

Gemini, son zamanlarda bölgede yer edinmek isteyen tek kripto borsası değil. Haziran ayında İngiltere merkezli Fasset , Malezya yetkililerinden işletme ruhsatı aldı.

Bu arada, küresel bir kripto borsası olan Luno, Endonezya’da faaliyetlerini başlatmak için Lippo Group holding ile görüşmelere başladı.

Bitcoin milyarderleri Tyler ve Cameron Winklevoss’a ait olan Gemini şirketi, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsaları arasında bulunuyor ve CoinGecko’nun “ güven puanı ”na göre ilk 10 borsa arasında yer alıyor .

Tyler ve Cameron Winklevoss, en büyük Bitcoin milyarderleri olarak biliniyor. İkiz kardeşlerin şirketinin 24 saatlik hacmi, yaklaşık 145,5 milyon ABD doları olarak belirtiliyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu