Kripto Analisti Michaël van de Poppe, Ethereum Rakibi Solana için 2022 Tahminini Açıkladı

Kripto Analisti Michaël van de Poppe, Ethereum Rakibi Solana için 2022 Tahminini Açıkladı

Kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, 2021’de Ethereum (ETH) rakibi Solana’nın ne kadar yükseğe çıkabileceğini planlıyor.

Van de Poppe, yakın tarihli bir strateji oturumunda 157.000 YouTube abonesine katman-1 akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) Ethereum platformunun yüksek işlem maliyetleri ve ölçeklenebilirlik sorunları gibi bazı sınırlamalarından yararlandığını söyledi.

Kripto stratejisti, genel kripto piyasalarının 2022‘ye doğru yükseliş eğiliminde olduğunu düşünüyor ve Solana 193 Dolar bölgesinin üzerine başarılı bir şekilde geçebilirse, altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerini geçeceğini vurguluyor:

Kişisel olarak izlediğim iki seviye var. Bunlar, 410 dolar ve 650 dolar. Tüm kripto para piyasa değerinin büyük bir çıkış yapacağı kapsamlı bir boğa piyasasına sahip olduğumuzu hayal edin.

Burada da Solana için aşırı bir koşu görüyor olabiliriz, bu da bizi doğru yere götürebilecek bir koşuya neden olabilir. … 1.000 Dolar veya 1.500 Dolar’ı bile vurabiliriz ve sonra bu boğa döngüsünün sonuna geliyoruz.”

Van de Poppe, SOL 1.000 Dolar’lık fiyat etiketine ulaşmadan önce daha geniş kripto pazarlarının 5 kata ulaşması gerektiğini söylüyor.

Solana gün içinde %3.42 düşüşle 190.48 Dolar’a geriledi. Beşinci sıradaki kripto varlığı bu yıl fiyatına düzeltme yapmadan önce 1.52 dolardan Kasım ayının en yüksek seviyesi 258.63 dolara çıktı.

Analist, SOL/BTC ticaret çiftiyle ilgili olarak şunları söylüyor:

“Eğer piyasa kendini 10 ila 15 trilyon dolara genişletecekse, Solana’da 5 katlık bir artış normal olmalı, çünkü bu sadece tüm pazarın ortalaması”