Kripto Analisti Justin Bennett’e Göre Bu Ethereum Rakibi Yakında Destansı Bir Ralli’ye Tanık Olabilir

Kripto Analisti Justin Bennett’e Göre Bu Ethereum Rakibi Yakında Destansı Bir Ralli’ye Tanık Olabilir

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, genel olarak titrek kripto pazarlarını geride bırakan bir Ethereum (ETH) rakibi için önemli fiyat seviyelerini belirledi.

Popüler analist Justin Bennett, Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların geniş çapta benimsenmesini sağlamak için tasarlanmış bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) hakkında derinlemesine bir strateji oturumu gerçekleştirdi.

Bennett, 2.70 doların MATIC için önemli bir engel olduğuna inanıyor ve bu engel aşılırsa altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkabileceğini vurguluyor:

“MATIC önümüzdeki haftalarda 2.70 doların üzerine çıkarsa, burada, bu kanalın tepesinde direnç bulması muhtemeldir.”

Analist, konuşmalarının devamında ”Piyasa simetriyi sever. İşte bu yüzden, bunun gibi eşit mesafeli kanallar çok iyi çalışıyor.” Dedi.

Kaynak: Justin Bennett/YouTube

Şu anda MATIC biraz yükseldi ve fiyatı 2.61 Dolar’da bulunuyor. İki haftadan kısa bir süre önce, altcoin 1,75 dolar gibi düşük bir fiyattan işlem görüyordu.

4,00 Dolar’lık bir fiyat, bugünkü fiyattan %50’nin üzerinde bir artış anlamına gelir ve 4,70 Dolar’lık Poligon, %80’lik bir artışa işaret eder.

Bennett, önümüzdeki birkaç hafta içinde MATIC için birkaç olası senaryo düşündüğünü söyledi. Halihazırda tartışılan iyimser oyunun yanı sıra analist, yükseliş senaryosunu geçersiz kılacak olası bir senaryoyu da hesaba katıyor.

“ Önümüzdeki birkaç gün içinde 2,70 doların üzerinde bir kapanış elde edebilir ve ardından yukarı yönlü bir hareket alırız…

Üçüncü senaryo, MATIC’in başarısızlığa uğraması ve çökmesi durumunda, tutulması gereken alan tam burada 1,70 Dolar civarında olacak.”

2,70 doların üzerindeki kırılmanın işe yaramasının tek nedeni, piyasanın daha yüksek dipler yapmasıdır. Eğer 1,70 doların altına düşerse, tüm bu fikir masadan kalkar.”