Blockchain HaberleriHaberler

Klaytn Blockchain, Yeni NFT Basım Hizmetini Başlattı

Yeni blockchain projesi Krafterspace hizmete başladı.

Herkese açık blockchain platformu Klaytn’ın geliştiricisi Ground X, bugün NFT’lerin oluşturulmasını ve yönetilmesini herkes için kolay hale getiren bir NFT basım hizmeti KrafterSpace’ı başlattığını duyurdu.

KrafterSpace, kullanıcıların dijital öğelerini gayet kolay bir şekilde oluşturmalarına ve yönetmelerine olanak sağlıyor. Kullanıcılar, yalnızca bir görüntü ya da video dosyası yükleyerek Klaytn üzerinde bir NFT’yi anında basabiliyorlar.

İşlem herhangi bir ücret gerektirmiyor. Kullanıcılar daha sonra NFT’lerini diğer kullanıcıların NFT’lerinin yanında sergilenen KrafterSpace ana sayfasında görüntülemeyi de seçebilirler.

Klaytn Giriş

Kullanıcılar KrafterSpace’e, Klaytn’a bağlanan web tarayıcısı uzantı cüzdanı Kaikas üzerinden erişilebilir ve NFT’leri Kaikas hesaplarında saklayabilirler.

Bunun yanında KrafterSpace bir NFT pazarı olan OpenSea tarafından desteklenmektedir . İsteyen herkes Klaytn destekli NFT’lerin alım satımına başlamak için OpenSea hesaplarını Kaikas cüzdanıyla senkronize edebilirler.

Klaytn, Ethereum’dan sonra OpenSea tarafından desteklenen ilk halka açık blockchain platformudur. Yakın gelecekte eşler arası ticaret için daha fazla koleksiyon, dijital sanat ve oyun öğesinin mevcut olacağı söyleniyor.

Klaytn
Klaytn

Ground X CEO’su Jason Han, açıklamalarında şunları söyledi:

“Kullanıcıları, sanatçıları ve yaratıcıları NFT’lerini Klaytn üzerinde kolayca oluşturup yönetmeye ve ayrıca dünya çapındaki daha büyük NFT topluluğuyla etkileşime girmeye davet ediyoruz”

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu