Kim Milosevich Yeniden a16z’de!

Kim Milosevich Yeniden a16z’de!

Aralık ayında Coinbase’teki görevinden ayrılan Kim Milosevich, kripto için baş pazarlama görevlisi olarak Andreessen Horowitz’e (a16z) yeniden katılıyor.

Milosevich, Perşembe günü bir Twitter ileti dizisinde hareketi duyurdu ve “web3’ün geleceğini inşa etmeye yardımcı olmak için [genel ortak Chris Dixon] ve ekibiyle birlikte çalışacağım” yazdı.

İşe alım haberleri, LinkedIn‘e göre, 2013 ve 2020 yılları arasında pazarlama ortağı olarak görev yaptığı süre boyunca a16z’nin kripto yatırım çabalarını başlatmada rol oynayan Milosevich için a16z’ye dönüşün sinyallerini veriyordu.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: KriptoLevent ve Baharlanya İle Altcoin Analiz & Proje İncelemeleri 21.Yayın

a16z’nin çok çeşitli endüstri sektörlerinde kripto girişimlerine yatırım yapması ve Perşembe günü bildirildiği gibi, bir çift yeni kripto fonu için 4,5 milyar dolar toplamayı planlamasıyla bugüne kadar hızla ilerledi. a16z, kripto genelinde devam eden yüksek VC etkinliği döneminde tek başına olmaktan çok uzak. Örneğin, eski a16z ortağı Katie Haun‘un yeni bir fon için 900 milyon dolara yakın para topladığı söyleniyor.

Milosevich bugün, “A16z kripto arkadaşlarıma ve inananlarıma ‘eve’ geri dönmekten ve kendimi web3’ün ilerlemesine adamaya devam etmekten heyecan duyuyorum” dedi.