Blockchain HaberleriHaberler

Kim Kardashian Instagram’da Ethereum Max Projesini Tanıttı

Ünlü influencer Kim Kardashian, bu hafta Instagram'da Ethereum Max adlı bir proje hakkında paylaşımda bulundu.

Sosyetik güzel Kim Kardashian, bu hafta sosyal medya uygulaması Instagram’da 228 milyon takipçisine Ethereum Max adlı bir projenin tanıtımını yaptı.

Ethereum Max projesi eski Boston Celtics forveti Paul Pierce ve profesyonel boksör Floyd Mayweather tarafından da desteklendi.

Ethereum Max projesi, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve yaklaşık 30 gün önce başlatılan bir ERC20 projesidir. Projeye şüpheyle yaklaşan kişilerin Emax’ın “yasal mı yoksa dolandırıcı mı?” olduğunu sorduğu pek çok gönderi mevcut.

Son Instagram Ethereum Max gönderisi, Kardashian’ın geçen ay proje hakkında paylaştığı gibi emax hakkında ilk gönderisi değildi.

Kardashian reklam olduğunu açıkça belirttiği Instagram gönderisinde şunları söyledi:

“Kripto ile ilgileniyor musunuz???? Bu finansal bir tavsiye değil, arkadaşlarımın bana Ethereum Max tokeni hakkında söylediklerini paylaşıyorum! Birkaç dakika önce Ethereum Max, yönetici cüzdanlarının tam anlamıyla %50’si olan 400 trilyon token yaktı ve tüm e-max topluluğuna geri verdi. E-max topluluğuna katılmak için yukarı kaydırın.”

Kardashian’ın Ethereum Max gönderisinden sonra kripto para topluluğu kolları sıvadı. Üstelik bu, Kim Kardashian’ın Emax’e dair ilk paylaşımıda değil.

Ünlü sosyetik model Kardashian, geçtiğimiz ay Instagram zaman tünelinde Ethereum Max web sitesi alan adını da içeren bir reklam paylaştı .

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu