HaberlerKripto Para Haberleri

Kenya Merkezli Fintech Firması UTU Pancakeswap’e Geçti

Kenya merkezli bir fintech firması olan UTU, Uniswap'ta kullanıcıların yüksek ücretlerden kaçınmalarına yardımcı olmak için, kısa süre önce merkezi olmayan borsalardan Pancakeswap'te bir likidite havuzu başlattı.

Kenya merkezli fintech firması UTU, madeni para alıcılarının “düşük ücretler ve hızlı onay süreleriyle” token almalarını sağlıyor.

Anonim yıldız derecelendirmelerini, incelemeleri ve puanları fiili güven mekanizmaları olarak sona erdirmek isteyen şirket, blogunda yayınladığı bir açıklamada, bu hareketin kullanıcılardan alınan geri bildirimler tarafından gerekli olduğunu söyledi. Açıklamada şunlar söylendi:

Uniswap’teki yüksek ücretler ve bu ücretlerin UTU coin satın almak için ne kadar engel teşkil ettiği konusundaki endişelerinizi dile getirdiniz.

Kenya merkezli fintech firması UTU, kullanıcıları uyardı

Şirket tarafından yapılan açıklamada kullanıcılar dolandırıcılık ve sahte likidite havuzlarına karşı uyanık olmaları konusunda uyarıldı.

Ek olarak, ifade, Pancakeswap’te UTU tokenlerini başarılı bir şekilde satın almak isteyen kullanıcıların uyması gereken bazı adımları da listeledi.

Bu arada, teknoloji start-up’ı 150.000 Dolar’a kadar başlangıç ​​parası toplandığını ortaya koyuyor. Bu toplamdan yaklaşık 75.000 $ UTU ve BNB gitti.

Firmaya göre, ilk likidite borsa listeleri, pazarlama, topluluk büyümesi ve UTU ekosisteminin genel genişlemesini kapsıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu