Altcoin Haberleri

Kemerleri Bağlayın! Binance İhtimalli Bu Altcoin Parlayan Yıldız

Bitcoin ve altcoin dünyasında kimi projeler kıymetli bir yere sahipler. Fakat fiyatlanma noktasında harekete geçmemiş olabiliyorlar. Öteki taraftan bu çeşit kripto para ünitelerini bulmak da elbette sıkıntı. Analist Crypto4Every₿ody bugün bir altcoin için IntoTheBlock bilgilerine bakıyor. Analistin yorumlarına bakalım.

Altcoin SOLVE token temellerine daha yakından bir bakış

Kripto alanında önde gelen bir oyuncu olan altcoin SOLVE, son güncellemeleriyle dalgalar yaratıyor. Analist @intotheblock tarafından sağlanan kimi temel SOLVE token temellerine yakından bakarak bilgi veriyor. Öncelikle dolanımdaki arz büyümesine bakıyor. Buna nazaran geçtiğimiz yıl, SOLVE’un dolanımdaki arzı %28 oranında artarak kayda bedel bir yükseliş yaşadı. Azamî SOLVE token arzının 1 milyar ile hudutlu olduğuna dikkat etmek çok değerli.

Diğer taraftan token hareketinde sakinlik kelam konusu. Buna nazaran ilgi alımlı bir konu, altcoin SOLVE tokenlerinin dingin kaldığı ortalama müddetin azalması. Şu anda 2,1 yıl düzeyinde. Bu metrik, token sahiplerinin SOLVE varlıklarını kullanmada daha etkin hale geldiklerini gösteriyor.

Balina hakimiyeti devam ediyor

Gelişen görünüme karşın, altcoin SOLVE hala yüklü olarak büyük yatırımcılar tarafından tutuluyor. Buna nazaran balinalar token dağılımının %87 üzere değerli bir kısmını oluşturuyor. Bu durum ister istemez balina hareketlerinin olması durumunda tokenin fiyatını kıymetli ölçüde etkileyebilecek bir durum.

Diğer taraftan kıymetli bir metrik de artan HODLer sayısı. Buna nazaran olumlu bir not olarak, HODLerlar yahut uzun vadeli sahiplerin sayısı artıyor. HODLer’lardaki bu artış eğilimi, altcoin SOLVE ekosistemine olan ilginin ve iştirakin arttığını gösteriyor.

Geliştirme faaliyetlerinin genişletilmesi

Altcoin SOLVE’u çevreleyen geliştirme faaliyetleri de yükseliş eğiliminde oluyor. Geliştirmedeki bu artış, etkin ve gelişen bir SOLVE ağına işaret ediyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda sonuç olarak, SOLVE token’ının son gelişmeleri dikkat çekiyor. Ayrıyeten temellerine ait ilgi alımlı bir tablo çiziyor. Bütün bunlar birebir vakitte token için bir güç göstergesi durumunda.

Dolaşımdaki arz kıymetli ölçüde artıyor. Öteki taraftan ortalama token elde tutma müddeti azalıyor. Ayrıyeten bu da sahipler ortasında artan aktiviteye işaret ediyor. Balinalar baskın bir rol oynamaya devam ediyor. Öbür taraftan HODLerların artan sayısı daha geniş bir topluluk iştirakine işaret ediyor. Ayrıyeten, genişleyen geliştirme faaliyetleri SOLVE ekosistemi için güzele işaret. Buna nazaran kripto alanında daha fazla büyüme ve yenilik potansiyelini vurgulamakta. Bakalım altcoin SOLVE boğa periyodunda parlayan yıldız olacak mı?

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu