Katy Perry Kripto Para Topluluğunda Tepkilere Neden Oldu

Katy Perry Kripto Para Topluluğunda Tepkilere Neden Oldu

Pop yıldızı Katy Perry, Instagram’dan şaka yollu bir şekilde FTX kripto para borsasında stajyer olmak için müziği bıraktığını  duyurduktan sonra kripto para topluluğu içinde tepkilere neden oldu.

Perry’nin kripto devini tanıtma çabası, alayla karşılandı. VanEck’ten Gabor Gurbacs, şarkıcının Rust programlama becerilerinin yeterince iyi olup olmadığını sordu.

2008‘de “I Kissed Girl” ile bir gecede süperstar olduktan sonra, “Teenage Dream” döneminde durdurulamaz bir hitmaker’a dönüştü. Bir albümle ABD’de bir numaraya yükselen single, merhum pop kralı Michael Jackson’ın rekoruna denk geldi.

Perry daha sonra iki elmas sertifikalı single (“Roar” ve “Dark Horse”) çıkardı ve “Prism” ile galibiyet serisini genişletti.

Çok yıllık bir aradan sonra Perry, 2017’de “Witness” ile geldi. Albüm, eleştirmenlerden sert eleştiriler alan büyük bir ticari hayal kırıklığıydı.

2020’de piyasaya sürülen klişe bir flop albümü olan “Smile”, Perry’nin kariyerine darbe oldu. Son bağımsız single’ı “When I’m Gone” artık neredeyse hiçbir yerde listelenemiyor.