Karlie Redd, Crypto Müzik Firması Legacy Records ile Ortak Oldu

Karlie Redd, Crypto Müzik Firması Legacy Records ile Ortak Oldu

Popüler televizyon programı “Love & Hip-Hop: Atlanta”daki rolüyle tanınan Karlie Redd, sanatçılarına kripto para ödeyen bir müzik şirketi olan Legacy Records ile milyonlarca dolarlık bir anlaşma imzaladı.

Karlie Redd Eşsiz Bir Anlaşma İmzaladı

Redd, organizasyonun ilk kadın sanatçısı. Ayın başlarında Legacy, diğer sanatçıların saflarına katılmasını kutlamak ve hayranlarının onun en son şarkılarını önizlemesine izin vermek için bir kırmızı halı etkinliği düzenledi. Katılacak insanlardan bazıları arasında “Love & Hip-Hop” mezunları Rasheeda ve Kirk Frost da vardı. Redd’in yöneticisi Ryan Fionda ve Legacy’nin CEO’su Keishia McLeod da hayranları selamlamak için orada bulunurken, eğlence avukatı Navarro Gray de oradaydı.

McLeod onları, Redd’i gemiye almaya iten şeyin ne olduğunu açıkladı:

Karlie hakkında en çok ilgimi çeken şey, koşuşturması ve çok yönlülüğü. Hayranlık uyandırıyor çünkü çeşitlendirilmiş bir beceri setinin önemini gerçekten anlıyor. Hem mütevazı hem de dengeli bir portföye yatırım yapıyor. On kadının toplamını çoktan başardı ve bu bana Karlie’nin daha yeni başladığını gösteriyor. Sanırım hayatının en başarılı on yılına girmek üzere ve başkalarının da aynı şeyi yapmasına yardım etmeyi amaçlayan güçlü bir kadını desteklemekten gurur duyuyorum.