Kanadalı Sağlık Kuruluşu ‘Ask the Doctor’ DOGE Kabul Etmeye Başlayacak

Kanadalı Sağlık Kuruluşu ‘Ask the Doctor’ DOGE Kabul Etmeye Başlayacak

Resmi ‘Ask the Doctor’ hesabı tarafından Twitter‘da atılan birkaç gönderiye göre, sağlık kuruluşu artık Dogecoin ödemelerini kabul edecek; ayrıca yakın zamanda da Shiba Inu ve Floki Inu gibi diğer altcoinleri de destekleyecek.

Dogecoin Yakında Geliyor

Ask the Doctor‘ resmi Twitter hesabı, Dogecoin’in birkaç hafta içinde servisler tarafından kabul edileceğini belirterek, yeni gelişmeler hakkında birkaç tweet yayınladı. Dogecoin’i neden seçtiklerine gelince, hesap, Dogecoin yaratıcısı Billi Markus‘un, Bitcoin ve Ethereum gibi diğerlerine kıyasla Dogecoin transfer etmenin sadece “bir kuruşun çok daha azına” mal olduğunu vurgulayan bir tweet’e atıfta bulundu.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Çinli Şirketler Metaverse Marka Tescil Yarışında!

Shiba Inu ve Floki Inu

Hesaptan atılan başka bir tweet ise, Shiba Inu’nun bir ERC-20 tokeni olduğunu, bir blok zincirine sahip olmadığını, ancak “daha düşük işlem maliyetlerine” sahip olduğunu, bu nedenle gelecekte kabul edilebilir olduğunu belirtti. Dakikalar sonra Floki Inu’nun Twitter hesabı, insanların sağlık hizmetleri için ödeme yaparken birden fazla alternatife erişmelerine yardımcı olmak amacıyla Floki Inu’nun da ‘Ask the Doctor’ ile yola çıkacağını belirten bir tweet yayınladı.