Justin Sun, Aralık ayından bu yana Binance’e Neredeyse 600 Milyon Dolar Değerinde Ethereum Yatırdı

Justin Sun, Aralık ayından bu yana Binance’e Neredeyse 600 Milyon Dolar Değerinde Ethereum Yatırdı

Kripto para araştırmacısı WuBlockchain tarafından sağlanan verilere göre, Tron kurucusu Justin Sun Aralık ayının başından bu yana Binance borsasına 165.000’den fazla Ethereum yatırdı.

İşlemlerin arkasında ne var?

Tron’un kurucusu kendi iyiliği için büyük Ethereum meblağları satıyor gibi görünse de, durumun böyle olması pek olası değil. Colin Wu tarafından paylaşılan bir sonraki gönderiye göre işlemler, herhangi bir kâr elde etmek için kullanılmayan dahili dağıtım cüzdanlarından yapıldı.

Sun ayrıca, tüm blok zinciri endüstrisi hakkında oldukça iyimser olduğunu ve gelecekte daha iyi bir ekosistem ve geliştirme çerçevesi oluşturmak için onun lehine çalışmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

ff5296” ile biten cüzdan adresi, yaklaşık 600 milyon doları başka bir anonim adrese taşıdı ve daha sonra fonları merkezi borsaya aktardı.

İşlem yapılan Ether miktarı önemli kabul edilebilirken, kripto pazarındaki ikinci en büyük kripto para için ortalama işlem hacminin %20‘sinden azını oluşturuyor.

Şu anda ETH, piyasadaki kripto paraların çoğunluğunu takiben %8 düştükten sonra 3.713 dolardan işlem görüyor. Bunun yanında Bitcoin, XRP ve Dogecoin de son üç günde ortalama %8 kayıpla düştü.