Blockchain HaberleriHaberler

Jump Trading, Blockchain Altyapı Firması Certus One’ı Satın Almaya Hazırlanıyor

Chicago merkezli ticaret firması Jump Trading, blockchain alanındaki ilk satın alımını duyurdu.

Jump Trading, blockchain altyapı firması Certus One‘ı satın almaya hazırlanıyor. Elektronik ticarette öncü olan Jump Trading, kripto pazarındaki diğer oyuncuların çoğuna kıyasla düşük bir profil tutuyor. Ancak, alandaki en aktif likidite sağlayıcılarından biri ve bağlı risk sermayesi şirketi Jump Capital, birkaç isim vermek gerekirse BitGo, Bitso ve BlockFi gibi firmalara yatırım yaptı.

Bir basın açıklamasına göre, Jump’ın blok zincirleri için altyapı hizmetleri sunan Certus One‘ı satın alması, şirketin kripto pazarındaki kapsamını genişletmesine yardımcı olacak. Anlaşmanın mali durumu açıklanmadı. Bir firma sözcüsü, bunun Jump’ın ilk kripto alımı olduğunu söyledi.

Jump Trading Group dijital varlıklar direktörü Kanav Kariya, “Certus One, alandaki en yetenekli ekiplerden biri ve Jump ailesine katıldıkları için büyük heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Certus One’ın kurucusu Hendrik Hofstadt, “Jump Trading Group, en hızlı hareket eden kurum oldu. Ekosisteme katkıda bulunma ve onu büyütme konusundaki tutkumuzu paylaşıyorlar” dedi.

Hofstadt konuşmalarının devamında ”Jump ile güçlerimizi birleştirmek ve merkezi olmayan finansta en son teknolojiyi geliştirme misyonumuzu ilerletmek için birinci sınıf yetenek ve kaynaklarından yararlanma konusunda inanılmaz heyecanlıyız.” açıklamasında bulundu.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu