HaberlerKripto Para Haberleri

John McAfee’nin Eşi Ünlü Programcının Ölümüyle İlgili İntihar Hikayesini Kabul Etmiyor

John McAfee'nin eşi Janice McAfee, eşyalarını hapishaneden alırken intihar notundan bahsedilmediğini iddia etti.

Ünlü anti-virüs yazılımcı John McAfee‘nin eşi Janice McAfee, soruşturma tamamlanana kadar kocasının ölümüyle ilgili intihar hikayesini kabul etmeyeceğini söylüyor.

Janice McAfee bugün paylaştığı bir Twitter gönderisinde 75 yaşındaki McAfee’nin vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla karşı karşıya kalması için ABD’ye iade edilmesi nedeniyle kendini öldüreceğine inanmadığını ifade etti.

Başarılı programcı, bir İspanyol mahkemesinin 23 Haziran’da ABD’ye iadesini emretmesinden birkaç saat sonra hapishane hücresinde ölü bulundu.

Şu anda İspanyol makamları tarafından resmi bir otopsi yürütülüyor, ancak El Pais gazetesi isimsiz kaynaklara atıfta bulunarak ön sonuçların  intihar olduğunu söyledi.

[affiliate_news2 id=”3647″]

John McAfee‘nin eşinin görüşüne göre, İspanyol mahkemelerinin kararı John için sürpriz olmadı:

“İtiraz sürecini başlatmak için bir eylem planımız vardı ve yasal mücadelesinin sonraki aşamaları için planları tartıştık. İade hemen olmayacaktı, en azından aylar alacaktı.”

Janice McAfee ana akım medyayı “kötü huylu kanser” olarak nitelendirdi ve “John’un intihar hikayesini” sorguladığını söyledi. John’un hapishaneden eşyalarını alırken cebinde bulunan herhangi bir not olmadığını dile getirdi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu