Joe Rogan’ın, Kripto Para Endüstrisine Dair Çok Umudu Var

Joe Rogan’ın, Kripto Para Endüstrisine Dair Çok Umudu Var

2022’nin başından itibaren kripto para trendi hakkında önde gelen şahsiyetlerden çeşitli tepkiler ve yorumlar geldi. Podcast yayıncısı ve komedyeni Joe Rogan, dijital varlıklar için ‘ümidini’ dile getirdi. Bu itirafı yakın zamanda bir podcast röportajı sırasında yaptı.

8 Ocak’ta Rogan, podcast’i The Joe Rogan Experienceın 1760. bölümü aracılığıyla kripto geleceği üzerine tartıştı. Bu tartışmayı, podcast yayıncısı arkadaşı Adam Curry ile yapıldı.

Rogan’ın podcast’inin her bölümü için tahmini dinleyici sayısı yaklaşık 11 milyon. Bu, Spotify’ın bazı rahatsız edici bölümleri sansürlemedeki hamlelerinden bağımsız olarak önemli ölçüde yüksek bir rakam.. Ayrıca Rogan’ın podcast’i, 2021’de Spotify’da en popülerlerin en üst sırasında yer aldı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Milyarder Mark Cuban, NFT Yatırımlarını Açıkladı

Dünyanın önde gelen podcast yayıncısı, kripto para biriminin ya tamamen düşeceğini ya da insan yaşamları için daha iyi bir geleceğe yelken açmak için bir fırsat haline geleceğini belirtti.

Curry, birkaç gencin kendi adına hareket ettiğini belirtti. Bu tür hamleler, paralel ağlar ve sistemler geliştirmek için olabilir. Fonları için daha fazla güvenlik sağlamak amacıyla BTC trendinde olduğunu belirterek Bitcoin‘e olan bağlılığını doğruladı. Petrolle bağlantısı nedeniyle sefalete, enflasyona ve hatta savaşlara neden olan bozuk, para sistemine sitem yağdırdı.

Curry, tıp camiasından ve ana akım medyadan eleştiriler alan sağcı bir podcast yayını olan ‘No Agenda’ya ev sahipliği yaptı. No Agenda’nın Curry’nin komplo teorilerini desteklediğine inanılıyor.