Jeremy Hogan’a göre, Nisan 2022’ye kadar Ripple ve SEC arasındaki dava çözülebilir

Jeremy Hogan’a göre, Nisan 2022’ye kadar Ripple ve SEC arasındaki dava çözülebilir

Avukat Jeremy Hogan, Ripple-SEC davasının muhtemelen Nisan 2022’ye kadar sonuçlanacağına inanıyor. Avukat, Ripple davasının ne zaman sonuçlanacağına dair dürüst fikrini soran bir XRP kullanıcısına yanıt olarak, davanın Nisan’a doğru çözülebileceğini söyledi.

heyecan
Kaynak: Twitter

XRP2 projesi için ABD hukuk danışmanı olan Jeremy Hogan, en kötü durum senaryosu olarak yaza atıfta bulunarak, davanın çözümü için en iyi tahmini olarak Nisan’ı sunuyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse daha önce 2022’de davanın kapanacağını umduğunu belirtmişti.

Garlinghouse, bir CNBC röportajında ​​davanın ilerleyişi hakkında konuştu. Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yasal savaşında önemli ilerleme kaydettiğini iddia etti: “Yavaş ilerleyen bir yargı sürecine rağmen oldukça iyi bir ilerleme görüyoruz.”

Brad Garlinghouse, sekizinci en büyük kripto para birimi olan XRP’ye odaklanan davanın 2022‘de sonuçlanmasını beklediğini söyledi. Aralık 2020’de SEC, Ripple ve yöneticilerinin kayıt dışı bir menkul kıymet teklifinde 1,3 milyar dolar değerinde XRP sattığını iddia etmişti.

Sulh Hakimi Sarah Netburn’ün başkanlık ettiği mahkeme kararları, hem Ripple’ın hem de SEC’in birkaç önemli galibiyeti ile devam ediyor. Temmuz ayında mahkeme, SEC eski üst düzey yetkilisi William Hinman’ın ifadesine izin verdi.

Şirket CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile hukuk savaşı rağmen bugüne kadarki en iyi yılı geçirdiğini dile getirdi.