Bitcoin HaberleriHaberler

Lüks Saat Markası Jacob & Co, Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

Lüks saat ve mücevher markası Jacob & Co kripto para birimleri ile ödeme kabul edeceğini duyurdu.

Lüks saat markası Jacob & Co. CEX.io ile yaptığı yeni ortaklık sayesinde Bitcoin ve diğer altcoinler ile ödeme kabul etmeye başlayan ilk saat markası oldu.

Şirket, popüler kripto para borsası CEX.io ile ortaklık yaparak Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital para birimleri ile ödeme kabul etmeye başlayacak.

Müşteriler artık kripto paralar ile göz kamaştırıcı mücevherler ve saatler satın alabilecekler. Jacob & Co. yaptığı bu atılım ile ödeme olarak kripto para birimini kabul eden ilk lüks saat ve mücevher markası oldu.

Şirket, kripto para borsası CEX.IO ile ortak olarak, Astronomia ve Twin Turbo Furious gibi olağanüstü saatler ve değerli taşlara sahip mücevherler için kripto para ile ödeme kabul ediyor. 

Jacob & Co.’nun CEO’su Benjamin Arabo, kripto paraları kabul eden ilk lüks saat ve mücevher markası olma kararının markanın temelleri ile tamamen uyumlu olduğunu açıkladı

Şirketin yeni bir saat ve mücevher yaratmak için en son teknolojileri kullanan yenilikçi bir firma olduğu biliniyor. CEO, kripto paraları benimsemenin kaçınılmaz olduğunu ve yenilikçi teknolojiyi desteklemenin tam zamanı olduğunu söyledi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu