HaberlerKripto Para Haberleri

Emekliler İskoç Çatı Şirketine Kripto Para Birimleriyle Ödeme Yapıyor

Bitcoin'in popülaritesinin artmasıyla birlikte İskoçya'da giderek artan sayıda işletme kripto para birimleriyle ödeme almaya başladı.

İskoçyanın Glasgow şehrinde faaliyet gösteren çatı kaplama şirketi ASAP Roofing, emeklilerde dahil olmak üzere pek çok müşterisinin kripto paralar ile ödeme yapmaya istekli olduğunu söyledi.

ASAP Roofing, Hizmetleri İçin Kripto Para Birimi Kabul Ediyor

Çatı şirketi işletmecisi Kaeleb Mckay, kısa süre önce İngiliz basınına yaptığı açıklamada, kripto para birimleriyle ödeme yapmak isteyen çok sayıda müşteri olduğunu belirtti.

Çatı kaplama şirketinin kripto paralar ile ödeme kabul etmesi müşteriler tarafından son derece olumlu bir şekilde karşılandı. Emekliler İskoç Çatı Şirketine Kripto Para Birimiyle Ödeme Yapıyor

ASAP Roofing and Building Ltd, geçen sene kripto para birimlerini kabul etmeye başladı ve şu anda Bitcoin ( BTC ), Bitcoin cash ( BCH ), Ethereum ( ETH ), Dogecoin (DOGE), Litecoin ( LTC ) ve XRP ile ödeme kabul ediyor.

Şirketin resmi web sitesinde şu açıklamalara yer verildi:

Bir süredir kripto PARA kabul ediyoruz. Bu, bir işletme için idealdir çünkü ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Kaeleb’in şirketi, İskoçya’nın en kalabalık şehri olan Glasgow’da çatı ve inşaat hizmetleri sunuyor. Bakım ve onarım işlerinde uzmanlaşmış olan firma, Orta İskoçya ve Kuzey İngiltere’de faaliyet gösteriyor.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu