HaberlerKripto Para Haberleri

İngiliz Bankacılık Devi Barclays, Binance’e Yapılan Tüm Ödemeleri Bloke Etmeye Başladı

İngiliz Bankacılık Devi Barclays, FCA bildirimlerini gerekçe göstererek Binance'e ödemeleri yasakladı.

İngiliz bankacılık devi Barclays, müşterilerine bir sonraki duyuruya kadar kripto para borsası Binance’e yapılan banka/kredi kartı ödemelerini durdurduğunu bildirdi.

Barclays’ın yaptığı açıklama şu şekilde:

Bu yıl Binance’a kredi/banka kartıyla yapılan ödemeleri bir sonraki duyuruya kadar durdurduğumuzu bildirmek istedik. Bu, paranızı güvende tutmanıza yardımcı olmak içindir. Bunun neden olabileceği aksaklıklar için özür dileriz.

Bankanın müşteri hizmetleri ekibi, durumdan rahatsız olan Binance kullanıcılarını FCA‘nın web sitesine yönlendiriyor.

26 Haziran’da FCA, Binance Markets Limited’in ülkede herhangi bir düzenlenmiş faaliyet yürütmesine izin verilmediği konusunda bir tüketici uyarısı yayınlamıştı.

[affiliate_news2 id=”3610″]

Ancak borsa, Binance Markets Limited (BML) ayrı bir varlık olduğu için FCA bildiriminin Birleşik Krallık’taki hizmetlerini etkilemeyeceğini iddia etti.

Popüler kripto para borsası Binance, İngiltere’ye ek olarak Kanada, Tayland, Cayman Adaları, Japonya ve diğer yargı bölgelerinde de yoğun düzenleyici incelemelerle karşı karşıya.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu