Altcoin HaberleriHaberler

İki Kripto Para Birimi Sadece 30 Günde %300 Artarak Altcoin Piyasasına Meydan Okuyor

Altcoin piyasasında dalgalanmalar devam ederken Axie Infinity (AXS) ve Constellation (DAG) büyük sıçramalar yaşadı.

Şu an gelişmekte olan iki dijital varlık, kripto para pazarlarındaki düşüş trendinin ortasında son 30 gün içinde %300‘ün üzerinde değer kazandı.

Kripto para analistlerine göre son zamanlardaki en popüler kripto para birimi, blok zinciri tabanlı Axie Infinity (AXS) oldu.

Blockchain tabanlı Axie Infinity oyun platformunun AXS kripto para birimi 10 Haziran tarihinde 4.10 Dolar’dan işlem görüyordu. Bu değer,10 Temmuz’da19.63 dolara yükseldi.

[affiliate_news2 id=”3830″]

CoinGecko verileri coinin, sadece 30 günde %378‘in üzerinde devasa bir yükseliş yaşadığını gözler önüne seriyor.

Blockchain analitik platformu Token Terminal’e göre, son 30 gün içinde oyun, merkezi olmayan borsa PancakeSwap (CAKE) tarafından yayınlanan kazancın yaklaşık üç katı olan 33.40 milyon dolar gelir elde etti.

Kaynak: Token Terminali

Bir başka yeşil yakan altcoin, kullanıcıların blok zincirleri, kripto varlıkları ve DApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan açık kaynaklı bir platform olan Constellation (DAG) olarak belirtiliyr.

CoinGecko’ya göre DAG, 10 Haziran’da 0,042 dolardan son 30 günde % 352’nin üzerinde artarak 10 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,19 dolara yükseldi.

Constellation, protokolün temellerini yönlendiren büyüyen bir ekosistem ortakları listesine sahip. Dağıtılmış ağ, Amazon Web Services (AWS), Chainlink ve KuCoin borsası da dahil olmak üzere teknoloji ve blok zinciri endüstrisindeki büyük kurumlarla bir araya geldi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu