Altcoin Haberleri

İki Altcoin İçin Önemli Gelişmeler Var: Fiyat Yükseldi!

Son vakitlerde, iki tanınan altcoin harekete geçti. Biri, ekosistemindeki gelişmelerle gündeme gelirken, başkası fiyat hareketiyle dikkat çekti. İşte detaylar…

Polygon, değerli bir duyuru mu yapacak?

Kripto para dünyasında bu hafta Ethereum Layer 2 ölçeklenebilirlik tahlili Polygon için hareketli geçmeye hazırlanıyor. Polygon, 13-14 Eylül tarihleri ortasında Singapur’da gerçekleşecek olan Asya Kripto Haftası’na hazırlanıyor. Bu değerli aktiflik sırasında Polygon değerli duyurular yapmayı ve özel koleksiyonlar sunmayı planlıyor. Ayrıyeten, tartışmalar Polygon 2.0, zkEVM (Zero Knowledge Ethereum Virtual Machine) ve yeni piyasaya sürülen Polygon zincir geliştirme kiti (CDK) etrafında dönecek. Ayrıyeten Polygon, gelişmekte olan pazarlardaki gerçek dünya uygulamalarına odaklanarak Asya’nın değerli stablecoin doruğuna katılacak.

Polygon zkEVM mainnet beta birinci büyük yükseltmesi olan Dragon Fruit ya da ForkID5’i almaya hazırlanıyor. Polygon zkEVM, bu yılın Mart ayında mainnet beta’da piyasaya sürüldü ve EVM eşdeğerliğine sahip çok gayeli bir Ethereum ölçeklendirme protokolünü temsil ediyor. Dragon Fruit, Polygon.zkEVM.sol konsensüs kontratının yükseltilmesini gerektirmektedir. Polygon zkEVM’nin yönetişim modeline uygun olarak, yükseltme süreci başlatıldı ve yürütüldü ve 10 Eylül’de tamamlanması bekleniyor.

Altcoin RNDR’in fiyatı sıçrama yaşadı

Son vakitlerde kripto para piyasasına düşüş eğilimi hâkim oldu ve Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) üzere büyük kripto para üniteleri yüklü olarak olumsuz performans sergiledi. Bununla birlikte, bu sakin piyasa hassaslığının ortasında, seçilmiş birkaç kripto varlık kayda bedel bir olumlu büyüme göstermiştir. Bunlardan biri, CoinMarketCap tarafından bildirildiği üzere, son yedi gün içinde %10,10 üzere etkileyici bir artış gösteren Render Token (RNDR). Piyasanın çoğunluğunun bir haftalık performanslarında düşüşler gördüğü düşünüldüğünde bu kayda kıymettir. RNDR şu anda 1,48 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte 20.818.258 dolarlık kıymetli bir süreç hacmi ile bir evvelki günün süreç hacmine kıyasla %36,52’lik kıymetli bir artışı temsil ediyor.

Ayın başlarında, RNDR 1 Eylül’de 1,35 dolardan süreç gördü ve 24 saatlik bir müddet içinde 23 milyon doların üzerinde süreç hacmi gerçekleşti. Buna ek olarak, önde gelen bir bilgi tahlil platformu olan Coincodex, RNDR’nin 2024’te Bitcoin’in yarıya indirilmesinden sonra 3,45 dolara ulaşabileceğini öngörerek 2025 yılına kadar çift haneli büyüme potansiyelini ortaya koydu. RNDR’nin, merkezi olmayan bir GPU sürece ekosistemi olan Render Network’ün ayrılmaz bir kesimi olduğunu belirtmek kıymetlidir. Birincil hedefi, GPU hesaplama gücüne gereksinim duyan sanatkarlar, stüdyolar ve GPU yeteneklerini kiralamak isteyen madencilik ortakları ortasında sıkıntısız bir ilişki kurulmasını kolaylaştırmaktır.

RNDR, Apple konferansında yer bulmuştu

Ayrıca, üç ay evvel Apple’ın Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda Apple’ın sanal gerçeklik eserleri ile RNDR’nin yapay zeka tabanlı tahlillere yönelik yararı ortasındaki kesişme vurgulandığında RNDR için olumlu görünüm pekiştirildi. Özetle, genel kripto para piyasası düşüş eğilimiyle karşı karşıyayken, Polygon Asya Kripto Haftası’na iştirakiyle ses getirmeye hazırlanıyor ve RNDR, etkileyici büyüme beklentileri ve GPU sürece ekosistemindeki pahalı kullanım durumlarıyla piyasanın aksiliğine meydan okuyan bir kripto varlık olarak öne çıkıyor.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu