Bitcoin HaberleriHaberler

İçerik Platformu Substack, Bitcoin Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

Yazarların aboneliklerden para kazanabilecekleri çevrimiçi bir içerik platformu olan Substack, Bitcoin ile ödeme kabul edeceğini duyurdu.

Bir Substack sözcüsü, seçeneğin şu anda yalnızca belirli bir kripto odaklı yayın grubu için mevcut olduğunu söyledi ve şunları ekledi:

“Geri bildirim ve talebe bağlı olarak daha geniş kullanılabilirliği keşfetmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Substack, girişim için bir Bitcoin ödeme işlemcisi olan OpenNode ile ortaklık kurdu. Substack sözcüsü, “Başlamak için küçük bir ölçekte bile bu seçeneği sunmaktan heyecan duyuyoruz.” Dedi.

Konuşmalarının devamında ise “Bitcoin ödemeleri, düşük ücretlerle hızlı, kullanışlı ve güvenli. Kredi kartlarından bile daha hızlı olan işlemler için Lightning Network’ü kullanıyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Substack, Bitcoin ödemelerini daha ucuz ve daha hızlı yapmak için tasarlanan Lightning Network aracılığıyla Bitcoin’i kabul edecek .

2017 yılında kurulan Substack, Andreessen Horowitz (a16z), Y Combinator, Fifty Years ve diğerleri dahil olmak üzere önemli yatırımcılar tarafından destekleniyor. Crunchbase’e göre, platform bugüne kadar 80 milyon doların üzerinde fon topladı.

 

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu