HaberlerKripto Para Haberleri

Huobi DeFi Projelerini Desteklemek İçin 100 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

Huobi Group'un yeni bir girişim kolu, üç yıllık bir süre boyunca erken aşama blok zinciri ve merkezi olmayan finans projelerine 100 milyon dolar dağıtacak.

Huobi Defi projelerine fon sağlama çalışmalarına başladı. Bu fonlar ayrıca, Huobi’nin tekliflerini çeşitlendirmek ve genişletmek için stratejik satın almalar yapacak,10 milyon dolarlık özel bir fungible token ( NFT ) fonu oluşturacak.

Huobi Defi Fonları Bir Yatırım Stratejisi

Huobi Group CFO’su Lily Zhang liderliğindeki Huobi Ventures, Huobi Eco Fund, Huobi Capital ve Huobi DeFi Labs dahil olmak üzere birçok mevcut yatırım aracını, Huobi’nin yatırım stratejisini yönlendirecek tek bir varlıkta birleştiriyor.

Huobi
Huobi

Şirket bugüne kadar blok zinciri, medya, halka açık blok zincirleri, sabit paralar ve daha pek çok alanda yüzlerce projeye 69,42 milyon dolar yatırım yapmıştı. Eldeki getiri ve denge yaklaşık 215 milyon dolara ulaştı.

Geçmişteki kayda değer yatırımlar arasında , DeFi protokollerinin akıllı sözleşmelerinde kullanım için ideal olan, dünyanın ilk yeniden finansman para birimi olan Ampleforth ( AMPL) yer alıyor. Bunun yanında harcamaları daha sorunsuz hale getiren, internet için programlanabilir bir para olan ve kısa süre önce 2 milyar dolarlık piyasa değerini aşan Terra bulunuyor.

Huobi Ventures’ın piyasaya sürülmesi bu ivmeye dayanıyor ve Huobi Defi fonlarının iki temel alana genişletiyor: kurumsal birleşmeler, satın almalar ve risk sermayesi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu