HaberlerKripto Para Haberleri

Yatırım Şirketi Horizon Kinetics, Ekonomik Zorluklara Karşı Kripto Paraları Tavsiye Ediyor

Horizon Kinetics yatırımcılara küresel ekonomik zorlukların arttığı bir ortamda kripto paralara yönelmelerini önerdi.

Horizon Kinetics kurucu ortağı Peter Doyle, koronavirüs pandemisinin ve artan borcun dünya ekonomisi için bir dönüm noktası oluşturacağı konusunda uyardı:

”Pandemiden sonra geri dönüş yok ve küresel olarak bir borç sorunu var. Bu ya temerrüt ya da para biriminin değer kaybetmesi anlamına geliyor”

Horizon’un Paradigma fonu, 2016 yılında Grayscale’in Bitcoin Trust’ına %1’lik bir tahsisat yaptı ve yatırım şimdi fon portföyünün %10’unu temsil ediyor.

Doyle, “İnsanlar kripto paralara yönelmeli” diyerek, para biriminin değer kaybetmesiyle ilgili endişeler arasında Bitcoin’in sınırlı arzını vurguladı.

Morningstar’a göre Horizon Kinetics şu anda 2021‘in en iyi performans gösteren 10 yatırım fonundan üçüne sahip.

Firmanın en iyi performans gösteren fonları, Texas Pacific Land, Dream Unlimited ve Brookfield Asset Management dahil olmak üzere Kuzey Amerika’daki arazi sahipleri ve emlak geliştiricilerine yapılan uzun vadeli yatırımlardan yararlandı.

[affiliate_news2 id=”4404″]

Bu ayın başlarında Avrupalı ​​blok zinciri şirketi Guardtime, koronavirüs pandemisinin hükümetleri merkez bankası dijital para birimlerine (CBDC) yönelik keşifleri hızlandırmaya teşvik ettiğine dair bulgular yayınladı .

Bir CBDC’nin üç yıl içinde piyasaya sürülebileceğini öngören araştırmada, “Koronavirüs yalnızca toplumun dijitalleşmesini hızlandırmakla kalmadı, aynı zamanda parayı kullanma şeklimizi daha da dönüştürdü.” ifadeleri kullanıldı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu