Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

HOPE Token, 3 Kuruluşa 125 Bin Dolar Bağış Yaptı

Kripto para bağış projesi HOPE token başarılı bir çalışmaya imza attı.

HOPE token kripto para ile bağış yapmaya odaklanan yenilikçi bir proje olarak biliniyor. Ekip, kripto para alanında en büyük hayır kurumu olmayı hedefliyor.

Son açıklamalara göre HOPE token üç farklı kuruluşa 125 bin dolar bağışlamayı başardı. Bu kurumlar Epilepsi Vakfı, Sands UK (Ölü Doğum ve Yenidoğan Ölümü) ve CHUF (Çocuk Kalp Birimi Fonu) olarak kayıtlara geçti.

Hope Token ekibi, şeffaflığı temel alarak, her bir hayır kurumundan temsilcilerle bağışların 3’ünü halka açık bir şekilde gerçekleştirdi.

Canlı yayınlar sırasında hayır kurumları, HOPE’nin çalışmalarını takdirle karşıladı ve ekibin, kar amacı gütmeyen kuruluşlardan oluşan iki çok zıt dünya arasında köprü kurduğunu dile getirdiler.

Yayınlar, HOPE’u destekleyen kripto yatırımcılarından oluşan bir izleyici kitlesiyle canlı olarak paylaşıldı. Hope’un benzersiz sistemi, her işlemden %8’lik bir vergi alıyor ve bunun %5’i iki farklı hayır kurumu cüzdanına gidiyor.

Bir cüzdan aylık bağışları desteklerken, diğeri bir dünya felaketi yaşandığında dağıtılmak üzere bir doğal afet yardım fonu biriktiriyor.

HOPE, aylık bağış tutarının %20‘sini ekosistemlerine geri yatırdıkları için hem yatırımcılar hem de hayır kurumları için fiyat artışı avantajlarını teşvik ediyor.

Hope, çok çeşitli yardım sektörlerini kapsayan sağlam bir hayırsever yol haritası mevcut. Ek olarak özel bir acil durum doğal afet yardım fonuna sahip. Proje kripto para birimlerinin ne kadar yararlı bir şekilde kullanılabileceğinin en güzel örneği denilebilir.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu