Finans HaberleriHaberler

Hindistan Merkezli Kripto Borsası CoinDCX, C Serisi Finansman Turunda 90 Milyon Dolar Topladı

Bu C Serisi finansman turu, CoinDCX'in değerini 1,1 milyar ABD Dolarına yükseltti.

Hindistan merkezli bir kripto borsası olan CoinDCX, 90 milyon dolarlık bir C Serisi finansman turunun kapatıldığını duyurdu.

Finansman, Capital Group tarafından yönetildi. Ek olarak Coinbase Ventures, Polychain Capital, Block.one ve Jump Capital diğer yatırımcılar arasında yer alıyor.

Finansmanla birlikte CoinDCX, yeni iş girişimleri izleyecek, ürün teklifini geliştirecek, teknoloji altyapısını iyileştirecek ve işgücünü genişletecek.

CoinDCX için diğer dikkate değer planlar arasında, kullanıcı tabanını genişletmek adına ortaklıklar, bir araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) tesisi kurmak ve politika görüşmelerini güçlendirmek geliyor.

Bunun yanında uygun düzenlemeler ve eğitim destek programları başlatmak için hükümetle işbirliği yapmayı da düşünüyorlar. CoinDCX Kurucu Ortağı ve CEO’su Sumit Gupta, konu hakkında şunları söyledi:

“Hem geleneksel hem de dijital varlık alanlarındaki en büyük kurumsal firmaların desteğiyle ve en son inovasyonlarla yeni nesil ürünler oluşturma, mevcut ürün yelpazemizi iyileştirme ve değişim altyapımızı güçlendirme çabalarımızı iki katına çıkaracağız.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla finans haberi için: Finans Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu