Altcoin Haberleri

Hazırlanın! Boğa Döneminde Rekorlar Kırması Beklenen 4 Altcoin

Bitcoin ve altcoin piyasası, farklı modeller ve potansiyel fiyat hareketleri gösteren çeşitli varlıklarla bir akış halindedir. Artık boğa periyodunda rekor kırması beklenen kripto para ünitelerine bakıyoruz.

Altcoin TON: 20 günlük EMA’nın üzerinde istikrar arayışı

Altcoin TON (Toncoin) kısa mühlet evvel 20 günlük üssel hareketli ortalaması (EMA) olan 1,69 dolara geri geldi. Yükseliş eğiliminde, bu çeşit düzeltmeler ekseriyetle traderlar için cazip bir giriş noktası sağlar. 20 günlük EMA’nın sağlam bir takviye olarak hareket etmesi beklentiler dahilinde.

TON bu düzeyden toparlanmayı başarırsa, traderların taban seviyeyi satın almasıyla hassaslıkta bir değişime işaret edecek. Sonraki maksatlar 1,89 dolar ve 2,07 dolara kadar potansiyel bir ralli olacak. Aksine, fiyatlar 20 günlük EMA’nın altına düşerse, düşüş baskısına işaret edecek. Ayrıyeten 1,53 dolar ve 1,45 dolardaki 50 günlük kolay hareketli ortalamaya kadar potansiyel düşüşe kapı açacak.

Altcoin XLM: Toparlanma çabası

Altcoin Stellar (XLM), alıcı ilgisinde bir canlanmaya işaret eden toparlanma belirtileri gösterdi. XLM/USDT kuru 4 Eylül’de 20 günlük EMA’yı (0,12 doları) aştı. Ayrıyeten bu seviyeyi 5 ve 6 Eylül’deki düşüş teşebbüslerine karşı muvaffakiyetle savundu. Bu, boğaların 20 günlük EMA’yı takviye olarak belirleme uğraşlarını yansıtıyor.

Şu anda, fiyat kritik bir direnç olarak 50 günlük SMA’yı (0,13 dolarda) test ediyor. Bu bariyerin üzerine çıkmayı başarırsa, XLM 0,15 dolara gelecek. Ayrıyeten potansiyel olarak 0,17 dolara gerçek kıymetli adımlar atacak. Fakat, fiyatlar 20 günlük EMA’nın altına düşerse yükseliş görünümüne meydan okunacak.

XMR: Yükseliş çizgisi takviyesi sağlamlığını koruyor

Altcoin Monero (XMR), yükseliş trendi çizgisi boyunca takviyesini koruyarak dayanıklılık gösterdi. Boğalar fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarmayı başarırsa, bu daima bir toparlanmanın başlangıcı manasına gelecek. Potansiyel gayeler ortasında 50 günlük SMA (151 dolar) var. Aşılması halinde 160 dolara yükseliş yer alıyor.

Alternatif olarak, düşüş güçleri 20 günlük EMA’yı ve yükseliş kademesi çizgisini aşmayı hedefleyecek. Başarılı olurlarsa, birkaç ziyanı durdur buyruğunu tetikleyecek. Öbür taraftan potansiyel olarak altcoin XMR’de 130 dolara kadar düşüşe neden olacak.

MKR: Kararsızlıkla mücadele

Altcoin Maker (MKR), traderlar ortasındaki meçhullüğü yansıtan hareketli ortalamalar ortasında yer alıyor. 20 günlük EMA (1.119 dolar) kademeli olarak yükseliş eğilimi gösteriyor. Öbür taraftan RSI’ın orta noktaya yakın seyretmesi güçlü bir yükseliş momentumunun eksikliğine işaret ediyor. Üst istikametli bir yörünge oluşturmak için alıcıların fiyatları 50 günlük SMA’nın (1.157 dolar) üzerine çıkarması ve müdafaası gerekiyor.

Bu, 1.227 dolara kadar potansiyel bir ralli için yer hazırlayacak. Lakin, fiyatlar düşüş basamağı çizgisine yine gelirse, 980 dolarlık sağlam takviyeye yanlışsız bir gerileme olacak. Kriptokoin.com olarak baktığımızda sonuç olarak, bu kripto para üniteleri çeşitli zorluklar ve fırsatlarla karşı karşıya. Traderlar ve yatırımcılar, dinamik kripto piyasasında şuurlu kararlar vermek için bu kritik düzeyleri ve modelleri izlemeli.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu